שלי אפלברג
שלי אפלברג

מניית סאני עולה היום (ב') במסחר בבורסה. זאת לאחר הודעת החברה, לפיה מה-25 בספטמבר, היום בו השיקה את מכשיר ה–Galaxy Note 8, ועד ל- 16 באוקטובר היא מכרה כ-18 אלף מכשירים. היקף המכירות הכולל מסתכם בכ-55 מיליון שקל, המשקף מחיר של כ-3,055 שקל לכל יחידה.

לדברי החברה, הנתונים משקפים גידול בשיעור של 150% בכמות המכשירים שנמכרו ושל 160% בהיקף הכספי ביחס למכירות של מכשיר ה-Galaxy Note 5, אותו השיקה בספטמבר 2015.

החברה הזכירה כי לפני השקת מכשיר ה-Galaxy Note 8 היא קיבלה הזמנות מחייבות לרכישת מכשירים, המשקפת גידול של 200% ביחס להזמנות של המכשיר הקודם - 7 Galaxy Note, שהיה אמור להתחיל להימכר באוגוסט 2016 - אך בפועל לא הושק בשל אירועי התלחקות הסוללה.

משה פרי, מנכ"ל סאני תקשורת, מסר בהודעה לעיתונות: "קצב המכירות של המכשירים בשבועות הראשונים מאז ההשקה הרשמית מבטא אמון ושביעות הרצון של הצרכנים בישראל ממכשירי הסלולר של מותג סמסונג. זהו המשך ישיר להצלחה חסרת התקדים של סדרת מכשירי ה-S8, שהשפיעה באופן משמעותי על התוצאות העסקיות של סאני כפי שבאו לידי ביטוי ברבעון השני.

"לצד זאת, סאני ממשיכה במאמציה להרחיב את פרישת נקודת המכירה והשירות שלה ברחבי הארץ, ולאור הצלחת נקודת המכירה האחרונה שפתחנו בקניון G בכפ"ס, אנו מתכוונים לפתוח עד סוף השנה הבאה 7 נקודות מכירה נוספות ולהגיע לפרישה ארצית של 25 חנויות ונקודות מכירה בסה"כ, במטרה להמשיך במגמת הצמיחה ולמקסם את הפוטנציאל העסקי בשוק המקומי.

"הצלחת המותג נובעת משילוב של הקשר הפורה עם סמסונג העולמית ושיתופי פעולה אסטרטגיים מול כלל המשווקים והזכיינים בישראל - וכן נגישות גוברת של רשת סאני לצרכנים במתן שירותים מקיפים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker