פפר של לאומי פתח 10,000 חשבונות חדשים מסוף יוני

לאומי הגדיר את פפר כבנק לצעירים ופנה אליהם בקמפיין, ואולם בבנק הופתעו שחלק ניכר מהמצטרפים מבוגרים יותר

עמי גינזבורג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רקפת רוסק עמינח, מנכ"לית לאומי ולילך בר דוד, מנכ"לית פפר
עמי גינזבורג

בבנק הדיגיטלי פפר, שהשיק בנק לאומי בסוף יוני, נפתחו עד כה 10,000 חשבונות של לקוחות. בבנק סירבו עד כה למסור כמה חשבונות נפתחו, אבל הודו באחרונה כי מדובר בקצב שגבוה מהציפיות. בחודש האחרון נפתחים בבנק 150–200 חשבונות בממוצע ליום. בפפר עובדים כיום רק 25 עובדים, שמתקשים לעמוד בקצב פתיחת החשבונות. עקב כך החליטו בפפר לגייס לפני כמה ימים 20 בנקאים חדשים — שיצטרפו לקיימים בניסיון לעמוד בביקוש הגובר.

לילך בר דוד, מנכ"לית פפר, הסבירה לפני כשבוע וחצי ל–TheMarker כי הגיוס נובע מהרצון של פפר להתמודד עם הביקוש הגבוה מהציפיות המוקדמות. מקורבים לפפר ציינו כי את האפליקציה של הבנק הורידו עד כה 100 אלף איש. בנוסף, מספר ההורדות של אפליקציית התשלומים של הבנק, פפר־פיי (Pepper Pay), שאינה מחייבת פתיחת חשבון עו"ש, מגיע לפי הבנק ל–300 אלף.

בר דוד הסבירה באותה הזדמנות כי כ–1,500 איש נמצאו ברשימת המתנה לשיחת זיהוי בווידיאו מטעם פפר. שיחה כזו עם הבנק נחוצה לפי דרישת הפיקוח על הבנקים.
לאומי הגדיר את פפר כבנק לצעירים ופנה אליהם בקמפיין. ואולם בבנק הופתעו שחלק ניכר מהמצטרפים מבוגרים יותר. לדברי בר דוד, 40% מהלקוחות של הבנק הם מעל גיל 35.
העומס בהצטרפות לשירות מושפע כנראה מהשיווק האגרסיבי, שכולל הטבות כספיות — בהן שי הצטרפות בשווי של 250 שקל לכל מי שיפתח חשבון וריבית של 3% (ברוטו) על פיקדון של עד 10,000 שקל.

פפר פועל כיום כגוף הכפוף ללאומי, שמורשה לפעול לפי רישיון הבנקאות של לאומי. בלאומי מציינים כי בפפר נערכים כעת להשקה של פתרונות למצבים שעדיין לא ניתן להם מענה כגון חשבון זוגי או משפחתי.

מבנק לאומי לא התקבלה תגובה לידיעה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker