"המסודר": צחי סולטן גוזר קופון של 9 מיליון שקל ברבעון הראשון של 2007

זאת, בשל אחזקה של כ-30% בחברת החיתום לצד כלל פיננסים המחזיקה בכ-70% הנותרים

שרון שפורר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
שרון שפורר

פעילי שוק החיתום הם המתעשרים החדשים של שוק ההון. ה"מסודר" של אתמול הוא צחי סולטן, מנכ"ל חברת כלל חיתום, שגזר ברבעון הראשון של השנה קופון של כ-9 מיליון שקל. זאת, בשל אחזקה של כ-30% בחברת החיתום לצד כלל פיננסים המחזיקה בכ-70% הנותרים.

מהדו"חות של כלל פיננסים עולה כי הכנסות מגזר בנקאות ההשקעות ברבעון הראשון של השנה הסתכמו בכ-56 מיליון שקל, לעומת 10.9 מיליון שקל בלבד שנה קודם לכן. לחלק הארי של ההכנסות אחראית כלל חיתום, כמו גם לחלק הארי של הרווח התפעולי שהסתכם ברבעון החולף ב-41.7 מיליון שקל, לעומת 7 מיליון שקל בלבד שנה קודם לכן.

לאחר הוצאות מסים של כ-30%, השורה התחתונה של כלל חיתום כללה רווח של כ-30 מיליון שקל. סולטן, המחזיק בכ-30% מכך, הגיע לרווח של כ-9 מיליון שקל ברבעון הראשון של השנה.

ברבעון החולף השתתפה כלל חיתום ב-18 הנפקות פרטיות וב-17 הנפקות לציבור, מהן 8 הנפקות ראשונות. ההיקף הכולל של ההנפקות הגיע לכ-18 מיליארד שקל. הקופון הממוצע לכל הנפקה היה כ-860 אלף שקל.

שתי ההנפקות הגדולות בהן השתתפה כלל חיתום ברבעון היו האחת של בז"ן והשנייה של כלל פיננסים עצמה. ההנפקה האחרונה לא נכללה בתוצאות החברה.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker