הדיירים בפרויקט צמרת של קנדה ישראל: הכדורסלן ניקולה וויציץ', השחקנית רובי פורת שובל ואיזי שרצקי

ברק רוזן מקנדה ישראל שוחרר ממעצר: "זו מהמורה קטנה בדרך - בסוף לא יקרה כלום": "אנחנו רק בני 36 ואנשים לא מפרגנים"; רוזן נעצר אתמול בעקבות חקירת מס הכנסה בגין פרויקט פארק צמרת ושוחרר לביתו

שרון שפורר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
שרון שפורר

"זו מהמורה קטנה בדרך של חבר'ה בני 36 שלא כולם מפרגנים להם. אז רשות המסים נזכרה פתאום בעסקה שעשינו במארס 2005. בסופו של דבר, תראו שכולם יכולים להיות רגועים. בסוף לא יקרה כלום"; כך אומר היום ברק רוזן, מבעלי קבוצת קנדה ישראל, שנעצר אתמול בעקבות חקירת מס הכנסה בגין פרויקט פארק צמרת, ושוחרר לביתו.

"לקחו אותי לחקירה ושחררו אותי. רוצים לדבר עם עוד אנשים אבל אין כאן שום דבר קיצוני. אני בטוח ומתחייב שהכל בסדר, ואין פגיעה בשום חברה ציבורית. אנחנו חזקים כלכלית ויש לנו עסקות ענק על הפרק בתקופה הקרובה".

היום פורסם ב-TheMarker כי ראובן אדלר, מבעלי משרד הפרסום אדלר חומסקי, רכש קרקע בפרויקט פארק צמרת. ברק רוזן סיפר כי הפרסומאי הבכיר אינו האישיות המפורסמת היחידה שרכשה דירה בפרויקט: "אודי ברזילי, יועץ המס שלנו רכש גם הוא קרקע, ובכלל יש קבוצה גדולה של חברים שרכשו איתנו ביחד והכל התנהל בצורה הטובה ביותר".

"הקבוצה הזו כוללת את איזי שרצקי שקנה קומה שלמה, את שחקן הכדורסל ניקולה וויצ'יץ, את השחקנית רובי פורת שובל את מנכ"ל מוטורולה ישראל אלישע ינאי, את משפחת דנשר מחברת ההפצה דנשר ועוד".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker