מיכל דבי בר-און בדרך לענף הנדל"ן? צפויה לקבל מחר הצעה לתפקיד בכיר בפאנגאיה

בתפקידה כסמנכ"לית השקעות בבטוחה השקיעה בר-און 10% בפאנגאיה; בר-און: לא רואה כאן בעיה אתית או משפטית; לאחרונה אמרה בראיון ל-TheMarker כי המחיר של פאנגאיה עדיין מאוד נמוך ביחס לשווי שלה

שרון שפורר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
שרון שפורר

מיכל דבי בר-און תפגש מחר עם ברק רוזן מבעלי השליטה בחברת הנדל"ן פאנגאיה בכדי לשמוע את הצעתו בנוגע לאפשרות הצטרפותה לחברה או לחברה הבת שלה שלהבת בתפקיד מפתח, כך נודע ל-TheMarker.

דבי בר-און, שהודיעה בסוף השבוע על התפטרותה מקבוצת אילנות בטוחה, אם כי היא עדיין משמשת שם בתפקיד סמנכ"ל ההשקעות עד לכניסת התפטרותה לתוקף, קיבלה מספר הצעות בשוק העבודה ובהן גם לשמש כמנכ"לית גאון שוקי הון מקבוצת גאון.

אם דבי בר-און, בתו של שר האוצר הנכנס, רוני בר-און, תחליט לעבור לפאנגאיה או לחברה הבת שלה שלהבת, היא עשויה לספוג חיצי ביקורת לא מבוטלים. זאת, שכן היא היתה זו שהובילה את בטוחה להיות אחת מבעלות העניין הגדולות בפאנגאיה עם אחזקות של כ-10% מהחברה.

לאחרונה היא גם אמרה בראיון ל-TheMarker כי המחיר של פאנגאיה עדיין מאוד נמוך ביחס לשווי שלה וסיפרה על עניין בחבילה שהיא מחזיקה בפאנגאיה.

בר-און אמרה היום ל-TheMarker בתגובה: "זה נכון שאני נפגשת מחר עם ברק רוזן אבל זו לא ההצעה היחידה שלי. יש לי מספר הצעות על הפרק, חלקן יותר מעניינות וחלקן פחות, כך שאני בשלב של בחינת ההצעות.

"כידוע, החלטה על משרה חדשה היא לא משהו שסוגרים בן רגע ובטח שלא בפגישה אחת - זו שמתוכננת מחר. ובנוסף, עדיין אל קיבלתי הצעה, לא יודעת אם זה רלוונטי או באיזו חברה מדובר, כמו גם אם זה בכלל יעניין אותי - כך שעדיין מוקדם לדבר על זה".

באשר לעובדת היות בטוחה בעלת עניין בפאנגאיה אמרה דבי, כי "הייתי מושקעת במאות מניות: השקעתי למשל באי.בי.אי - אז לא אוכל לעבוד שם? לא רק זאת אלא שמאז שהשקענו הרווחנו יותר מ-200% על הנייר - אחת ההשקעות הטובות שלנו. כחלק מהעבודה אני נפגשת עם הרבה חברות ואך טבעי שההכרות הזו תוביל גם להצעות עבודה. הנהלות מתרשמות ופונות אליי על בסיס הכרות אישית".

עוד הוסיפה כי "אנשי שוק הון נוספים עברו לחברות שהיו קודם בעלות קשר הדוק לחברה בה הם עבדו - אני לא היחידה ואני לא רואה כאן כל בעיה אתית או משפטית".

בפאנגאיה אוהבים כנראה בנים של: בכיר נוסף בחברה - ארז נבון - הוא בנו של הנשיא לשעבר יצחק נבון.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker