ולנטינו מגיע לשוק ההון: הזמר צבי בומס מוביל את חברת הסטנטים ITGI להנפקה בבורסה של תל אביב

כך נודע ל-TheMarker; החברה מפתחת סטנטים מכוסים רקמה מן החי לשימוש בכלי דם שונים

שרון שפורר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
שרון שפורר

השנים האחרונות הביאו מגוון של משקיעים לבורסה. אפשר למצוא בה פוליטיקאים לשעבר (כשירי וייצמן מתשואה 10), פרסומאים בהווה (כראובן אדלר או אייל חומסקי) ואפילו כדורגלן אחד (חיים רביבו ממנופים פיננסים). זמרים, כך נדמה, עדיין לא גילו את הפוטנציאל הטמון באחד העם.יהורם גאון אמנם יושב בדירקטוריון של חברה ציבורית שבשליטת אחיו בני גאון ובכל זאת, אין מדובר על בעל עניין בחברה ציבורית.

צביקה בומס אולי לא יהיה כל כך מוכר לבוגרי מכללת מגמות - אבל השם שלו וודאי יישמע קצת יותר מוכר להורים שלהם: ב-1975 הוא החל דרכו בלהקת הנח"ל בימיה הזוהרים לצד ירדנה ארזי, אפרים שמיר, גידי גוב ועוד. שנה לאחר מכן הקים עם שני יוצאי הלהקה את להקת קצה השדה וב-1978 השתתף לצד גלי עטרי ואודי שפילמן בפסטיבל הזמר הישראלי עם השיר "ולנטינו" וזכה במקום השלישי.

בשנים שחלפו מאז נעלם בומס כמעט לגמרי מהבמה. הוא עבר לאמריקה הלטינית שם החל לעסוק במכשור רפואי - בתחומי הקרדיולוגיה הפולשנית. בומס חזר לארץ והמשיך לעסוק בכך ותחת הכובע הזה הוא מגיע כעת לבורסה.

ITGI עוסקת בסטנטים המכוסים ברקמה מן החי לשימושים בכלי דם שונים. המוצר הראשון של החברה מיועד לטיפול בכלי דם של הלב. מוצר החברה יכול לסייע בטיפול בהצרויות של מעקפים, מפרצות בכלי הדם של הלב וקריעת דופן כלי הדם. המוצר נמצא כיום בתהליך ייצור ותחילת הפצתו צפויה ברבעון האחרון של 2007. המוצר הבא של החברה מתוכנן לטפל בקריעה של מפרצת המוח.

כיאה לחברות אחרות בענף הביוטק, מצוידת החברה גם במומחים בעלי שם בתחום עיסוקה: שמוליק בנאי, מנהל המחלקה לרדיולוגיה התערבותית בבית החולים איכילוב, וד"ר שמעון מימון, מנהל היחידה לנוירורדיולוגיה התערבותית בבית החולים בלינסון.

לחברה יש הסכמי הפצה חתומים בשמונה מדינות והיא נמצאת במו"מ עם גורמים נוספים במדינות נוספות. צפי המכירות שלה הוא ללמעלה מ-4,200 יחידות בשנה הראשונה בהיקף של כ-13 מיליון שקל. תחילת המכירות צפויה כאמור בסוף השנה.

את ההנפקה יובילו כלל חיתום ואנליסט חיתום.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker