אשטרום זכתה בפרויקט של 700 מיליון שקל עבור אקרו נדל"ן וקנדה ישראל

הפרויקט ברחוב דה וינצ'י בתל אביב יכלול 375 דירות ב-2 מגדלי מגורים בני 42 קומות כל אחד

יורם גביזון
הדמיית פרויקט דה וינצ'י
יורם גביזון

חברת אשטרום נבחרה כקבלן המבצע של פרויקט דה וינצ'י בתל אביב בהיקף כספי של 700 מיליון שקל. בנק לאומי יספק את הליווי הפיננסי של פרויקט דה וינצ'י שעלותו כולל הקרקע תגיע ל-2 מיליארד שקל. הפרויקט שיבוצע עבור היזמים: אקרו נדלן וחברת קנדה ישראל ממוקם במרכז תל אביב בפינת הרחובות דה וינצ'י וקפלן ויושלם בתוך 5 שנים.

הפרויקט כולל שטחי מגורים, מסחר ומשרדים בשטח כולל של 96 אלף מ"ר. פרויקט דה וינצ'י יכלול 375 דירות של 3,4, ו-5 חדרים ב-2 מגדלי מגורים בני 42 קומות כל אחד. נוסף על כך ייבנו במתחם ששטחו 10 דונם 2 בנייני משרדים בני 8 ו-11 קומות, כשבמרכז המתחם תהיה חצר פנימית עם פארק אקולוגי על שטח של 2 דונם.

אקרו נדל"ן שבבעלות צחי ארבוב, אילן קפון וזיו יעקובי וחברת קנדה ישראל שבשליטת ברק רוזן ואסף טוכמאייר מכרו את כל הדירות בפרויקט למעט 3 פנטהאוזים בקומה ה-42 של כל אחד משני מגדלי המגורים בשטח של 400 מ"ר ו-140 מ"ר של מרפסות עם בריכות שחייה פרטיות שעומדות למכירה במחיר של 80 מיליון שקל לכל אחת. הדירות בפרויקט נמכרו במחירים שנעו בין 3 מיליון שקל לדירת 3 חדרים בשטח של 70 מ"ר עד 6 מיליון שקל לדירת 5 חדרים ששטחה 120 מ"ר.

אשטרום שבשליטת משפחות גירון, נוסבאום, משורר, רובין ומייבלום נסחרת בשווי של 994 מיליון שקל פועלת בקבלנות בנייה ותשתית, בזכיינות בתחום התשתיות והדיור, ייצור ושיווק של חומרי גלם לענף הבנייה וייבוא ושיווק של מוצרי גמר בנייה, קבלנות בנייה ותשתית בחו"ל במדינות כמו ניגריה זמביה וג'מייקה, ביזמות נדל"ן למגורים בחו"ל בארה"ב, פורטוגל, רומניה ובולגריה.

אשטרום פעילה גם בנדל"ן מניב להשקעה בחו"ל וביזמות נדל"ן למגורים בישראל באמצעות החברה הבת אשדר. אשטרום הרוויחה 166 מיליון שקל במחזור של 3.5 מיליארד שקל ב-12 החודשים שהסתיימו במארס 2017. צבר העבודות של הקבוצה הסתכם ב-6.4 מיליארד שקל בסוף הרבעון הראשון של 2017, כשחלקה של קבלנות בנייה והתשתיות בישראל בצבר זה מגיע ל-5.3 מיליארד שקל.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker