המשקיעים מתנפלים על בזק - והמניה עברה לעליות

שינוי מגמה גם ביתר המניות ואגרות החוב של הקונצרן ■ גם אינטרנט זהב ובי.קום עברו לעליות

שלי אפלברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
שאול אלוביץ'
שאול אלוביץ'צילום: אייל טואג

היפוך מגמה במסחר במניית בזק: המניה מטפסת ב-1.1% לאחר שנסחרה בפתיחה בירידה של 0.9% במחזור גבוה של 28.7 מיליון שקל. זאת אף שההחובות הפרטיים וחקירתו של בעל השליטה, שאול אלוביץ', ממשיכים להטריד את בעלי המניות בפירמידת בזק.

אגרות החוב של בזק רושמות ירידות שערים של 0.15%-0.21%, והפער בין הריבית של אג"ח בזק לריבית של אגרות החוב הקונצרניות לאג"ח הממשלתי זהה לאותה תקופה - מתרחב.

בי.קום מחסירה היום עוד 0.9%. מתחילת השבוע נפלה המניה ב-8.3% ושוויה כעת בבורסה 1.89 מיליארד שקל, לעומת 2.28 מיליארד שקל ביום שלישי האחרון. אינטרנט זהב, שנמצאת במעלה הפירמידה, מחסירה עוד 0.3%. מתחילת השבוע ירדה אינטרנט זהב ב-7.8% , ושווי החברה כעת בבורסה 639 מיליון שקל לעומת 772 מיליון שקל ביום שלישי האחרון. סדרה ד' של החברה ממשיכה את מגמת הירידות שלה גם היום במחזור מאוד גבוה של 5.5 מיליון שקל. אגרת החוב יורדת ב-1.7%. התשאה בה כבר עלתה ל-372 נקודות מעל לאג"ח ממשלתי. גם באג"ח הקצרה של אינטרנט זהב סדרה ג' נרשמת ירידה של 0.4%, והיא נסחרת כ-232 נקודות מעל האג"ח הממשלתי.

אגרות החוב של בי קום גם נסחרות בירידות שערים. אג"ח סדרה ג' של בי.קום יורדת ב-0.4% והיא נסחרת בתשואה של 209 נקודות מעל אגרת חוב ממשלתית. סדרה ב' יורדת ב-0.13%, והתשואה בה כבר נסחרת במרווח של 110 נקודות מעל אגרת חוב ממשלתית.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker