ד"ר סאמר חאג' יחיא מונה לדירקטור בשטראוס

חאג' יחיא מונה לצידה של דליה נרקיס כדירקטור חיצוני במקביל לסיום כהונתם של פרופ' דפנה שוורץ, ד"ר מיכה אנגל, דליה לב ועקיבא מוזס

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ד"ר סאמר חאג' יחיא
ד"ר סאמר חאג' יחיאצילום: אמיל סלמן

ד"ר סאמר חאג' יחיא מונה היום לדירקטור חיצוני בחברת שטראוס לאחר שהמינוי אושר באסיפת בעלי המניות של החברה. חאג' יחיא מונה לצידה של דליה נרקיס כדירקטור חיצוני במקביל לסיום כהונתם של פרופ' דפנה שוורץ, ד"ר מיכה אנגל, דליה לב ועקיבא מוזס.

ד"ר חאג' יחיא, נשוי ואב ל-2 תושב העיר טייבה, בעל תואר PhD במאקרו כלכלה מ-MIT ובעל תואר MBA בפיננסים ובנקאות, MA בכלכלה, BA בחשבונאות וכלכלה ותואר במשפטים מהאוניברסיטה העברית. ד"ר חאג' יחיא מחזיק ברישיון לעריכת דין, לאחר שהשלים תקופת התמחות במשרד הרצוג, פוקס נאמן, וכן התמחה בחשבונאות במשרד Deloitte. ד"ר חאג' יחיא מילא שורה של תפקידים בכירים בחברות ייעוץ והשקעות גדולות בארה"ב.

ד"ר חאג' יחיא משמש כמרצה בקורסים בתחומי כלכלה, פיננסים ויזמות באוניברסיטאות בארה"ב ובישראל, ובהן MIT, Harvard, האוניברסיטה העברית והמרכז הבינתחומי בהרצליה.  ד"ר חאג' יחיא משמש כדירקטור בבנק לאומי וחבר במספר וועדות בדירקטוריון הבנק. כמו כן, הוא משמש כיו"ר ועדת הביקורת של בית חולים הדסה בירושלים וחבר במליאת המועצה להשכלה גבוהה. ד"ר חאג' יחיא מעורב בפעילות חברתית ענפה במסגרתה הוא פעיל בארגון קו משווה ובארגון קולקטיב אימפקט. דירקטוריון שטראוס המליץ על מינוי ד"ר חאג' יחיא בתום תהליך שהובל על ידי וועדת איתור של הדירקטוריון ובליווי חברה חיצונית בלתי תלויה.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום