מרגיש בבית: לב לבייב הפך לתושב בריטי רשמי ב-1 בינואר

הדוברת של לבייב ל"ג'ואיש כרוניקל": הוא עזב ללונדון במטרה לבלות יותר זמן עם אשתו וילדיו הצעירים

TheMarker digital

לב לבייב, האדם העשיר בישראל אשר העתיק את מקום מגוריו ללונדון, הפך באופן רשמי לתושב בריטי ב-1 בינואר.

דליה עזר, הדוברת של לבייב בתל אביב, אמרה ל"ג'ואיש כרוניקל", כי השינוי לא יהיה גדול עבור לבייב: בשנה האחרונה בילה איש העסקים גם כך יותר זמן בביתו אשר בהמפסטד שבלונדון מאשר בישראל. השינוי הגדול יהיה דווקא על אשתו של לבייב, אולגה, ולשני ילדיו הקטנים בני ה-13 ו-15. בתו רותי מתגוררת בלונדון זה זמן רב.

"בשנים האחרונות הוא בילה כל כך הרבה זמן מחוץ לישראל, בעיקר בלונדון, וכל כך מעט זמן בישראל, שעכשיו הוא פשוט רוצה לבלות יותר זמן עם אשתו וילדיו הצעירים", ציינה עזר.

פחות משבוע לפני סיום שנת 2007 הפתיע איש העסקים לב לבייב, בעל השליטה בחברת אפריקה ישראל ובקבוצת לבייב הבינלאומית שפעילותה פרוסה בכל רחבי העולם, והודיע כי הוא עוזב את ישראל בכדי להשתקע בלונדון, אנגליה.

דוברו של לבייב מסר אז כי לבייב עוזב כדי לעקוב מקרוב אחר מניית אפי פיתוח, החברה הבת של אפריקה ישראל שמרכזת את פעילות הנדל"ן ברוסיה ונסחרת בלונדון.

מגזין "פורבס" דירג את לבייב במקום ה-210 ברשימת האנשים העשירים ביותר בעולם, עם הון נקי המוערך ב-4.1 מיליארד דולר (מקורבים ללבייב מעריכים כי הונו מגיע ל-8 מיליארד דולר). מגזין TheMarker דירג את הונו לפני מספר חודשים בכ-6.5 מיליארד דולר.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker