מלם תתפעל את מרכז התמיכה של עיריית תל אביב; היקף העסקה מוערך ב-15 מיליון שקל

החברה התחרתה מול נס טכנולוגיות, טלדור וטלקוד; הודיעה כי תערוך בדיקת היתכנות למיזוג פעילותה עם תים

גיא גרימלנד
גיא גרימלנד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גיא גרימלנד
גיא גרימלנד

מלם זכתה במכרז עיריית תל אביב-יפו להקמה, ניהול ותפעול של מרכז תמיכה ותחזוקת ציוד מחשוב, במודל מיקור חוץ. היקף העסקה מוערך ב-15 מיליון שקל, לתקופה של עד 5 שנים. ממלם נמסר כי החברה התחרתה במכרז מול נס טכנולוגיות, טלדור וטלקוד.

מלם היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב. החברה מעסיקה מעל ל-1,500 עובדים. היא סיימה את הרבעון השלישי של 2006 עם רווח נקי של 5.6 מיליון שקל - גידול של 38.3% לעומת הרבעון המקביל בשנה שעברה. הכנסותיה ברבעון השלישי גדלו ב-14.4%, ל-131.4 מיליון שקל, לעומת הרבעון המקביל ב-2005. ההכנסות המצטברות של החברה בתשעת החודשים הראשונים של 2006 הסתכמו ב-458.2 מיליון שקל, גידול של 24.8% לעומת התקופה המקבילה אשתקד.

לאחרונה דיווחה החברה על מספר פרויקטים, ביניהם: הטמעת מערכת ERP של אורקל בפלסאון, פרויקט שהיקפו הכספי כ-10 מיליון שקל; עסקת מיקור חוץ עם דן, בהיקף של 60 מיליון שקל; זכייה במכרז שהיקפו 12 מיליון שקל ליישום מערכת ERP מסוג SAP בדואר ישראל.

החברה דיווחה עוד על מהלך בדיקת היתכנות למיזוג בין פעילות תים ומלם. לפיכך, הוזמנה הערכת שווי לשתי החברות. זו הפעם השנייה שמלם ותים מנסות להתמזג; ניסיון המיזוג הקודם נכשל. אחת ההערכות היא שהמהלך, שהוביל שלמה אייזנברג - בעל השליטה בחבר תים, הביא לפרישת המנכ"ל הקודם של מלם, גלעד רבינוביץ'; זה האחרון הוחלף על ידי לוי הלוי.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker