דנה גלברג

חברת בי קונטקט, העוסקת בעיקר בפיתוח ושיווק של תוכן סלולרי, מצהירה כי היא עדיין נמצאת במשא ומתן בנוגע למכירת פעילותה ונכסיה, כולל החזקות החברה בחברת לילה ואחזקותיה בברזיל. זאת לאחר שבפברואר השנה נחתם מזכר הבנות בין החברה לרוכש שבתום 30 ימי בדיקה, אשר תמו בינתיים, יבוטל מזכר ההבנות. הרוכש, הפועל גם הוא בתחום האינטרנט והסלולר, הודיע כי הוא מעוניין בהמשך המשא ומתן - אולם לא נחתם מסמך מחייב.

בינתיים רושמת החברה הפסד נקי: בדו"ח שיצא היום דיווחה החברה על הפסד נוסף ברבעון הרביעי, על סך 3.6 מיליון שקל. התוצאה השנתית היתה הפסד של 5.5 מיליון שקל. זאת לאחר שב-2006 רשמה הפסד נקי של 1.2 מיליון שקל. העלייה בהפסד נובעת מעלייה בהוצאות הנהלה ושיווק, שהכפילו עצמם ב-2007. החברה רשמה הפסד בעיקר בגין מגזר האינטרנט, שהושק ב-2007, ולא צלח.

מניית בי קונטקט סבלה מקשיים לא מעטים בתקופה שלאחר ההנפקה. החברה, שהונפקה ביוני 2006 על ידי חברת כלל חיתום לפי שווי של 31 מיליון שקל (אחרי הכסף), נסחרת היום בשווי של כ-6.2 מיליון שקל. זאת לאחר שמאז הנפקתה צברה הפסדים, החליפה את המנכ"ל ערן פפר והחזירה אותו בחזרה לאחר התפטרות המנכ"ל המחליף.

החודש הודיעה החברה גם על הפסקת פעילות משותפת בהענקת שירותי ניהול ותוכן לחברת הטלוויזיה השנייה בגודלה בברזיל SBT.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker