רדקום: נחתום על הסכם עם מפעילת סלולר נוספת עוד השנה

החברה הציגה צמיחה של 23% בהכנסות הרבעוניות, והן הסתכמו ב-8 מיליון דולר

עמרי זרחוביץ'
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ירון רבקאי מנכ"ל רדקום
מנכ"ל רדקום, ירון רבקאי

חברת רדקום, שבוחנת ומשפרת את חוויית המשתמש של לקוחות סלולר, נמצאת בתקופה טובה לאחר שבשנה שעברה חתמה על חוזה גדול עם AT&T, במסגרת המעבר של ענקית התקשורת לפעילות תוכנה. זאת, במסגרת מגמת וירטואליזציה של הרשת (NFV), שהמשמעות שלה היא זניחה של פתרונות המבוססים על ציוד פיזי ומעבר לתוכנה בענן. בסוף יום המסחר קפצה מניית רדקום ב-12%.

החוזה עם חברת AT&T סיפק לחברה הכנסות של 18 מיליון דולר בשנה שעברה ואמור להניב בסך הכל עשרות מיליוני דולרים בפרישה על פני כמה שנים. ואולם הוא מניב לחברה תועלת נוספת – מכיוון ש-AT&T היא חברה מובילה בשוק, הציפיות היו שההסכם איתה ייפתח לרדקום את הדלת למפעילות סלולריות נוספות, וכך אכן קורה. בשיחת הוועידה עם האנליסטים היום לאחר פרסום הדו"חות, אמר סמנכ"ל הכספים של החברה רן ורד, כי הצפי הוא שיהיה הסכם עם מפעילה נוספת במחצית השנייה של 2017, והסימנים מראים כי החברה תשיג הסכמים מיוחדים.

בתוך כך, רדקום הציגה צמיחה של 23% בהכנסות והן הסתכמו ב-8 מיליון דולר. החברה רשמה הפסד נקי חשבונאי של 0.3 מיליון דולר, לעומת רווח של 0.9 מיליון דולר ברבעון המקביל. הרווח הנקי המתואם (Non-GAAP) הסתכם ב-0.3 מיליון דולר או 2 סנט למניה בדילול מלא, לעומת רווח של 1.3 מיליון דולר או 14 סנט למניה ברבעון המקביל. הפער בין הרווח החשבונאי למתואם נובע מתגמול מבוסס מניות בהיקף של 0.6 מיליון דולר. החברה הכפילה את הוצאות השיווק והמכירות שלה והן הסתכמו ב-2.9 מיליון דולר. הוצאות המחקר והפיתוח קפצו ב-40% והסתכמו ב-2.5 מיליון דולר.

החברה אישררה את תחזית ההכנסות שלה ל-2017 – 39-36 מיליון דולר. רדקום נסחרת כיום לפי שווי של 220 מיליון דולר, לאחר קפיצה של 45% במחיר המניה בשנה האחרונה. המניה עולה עתה ב-7% בנאסד"ק.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker