רוב נשי בדירקטוריון קסטרו: יעל אנדורן הצטרפה

אנדורן תצטרף יחד עם עו"ד אורנית קרביץ לבעלת השליטה אתי רוטר ולדירקטורית החיצונית יעל אלעד, ועם הצטרפותן ימנה דירקטוריון קסטרו ארבע נשים מתוך שישה חברים

ערן אזרן
יעל אנדורן
יעל אנדורןצילום: עופר וקנין
ערן אזרן

האסיפה הכללית של חברת האופנה קסטרו , שבשליטת משפחת רוטר, אישרה את הצטרפותן של יעל אנדורן וד"ר עו"ד אורנית קרביץ כדח"ציות בדירקטוריון. אנדורן וקרביץ מצטרפות לדח"צית המכהנת יעל אלעד ולאתי רוטר, מבעלות השליטה בחברה, כך שעם הצטרפותן ימנה דירקטוריון קסטרו ארבע נשים מתוך ששת חברי הדירקטוריון.

אנדורן, בעלת תואר שני במינהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים, כיהנה בעבר כמנכ"לית משרד האוצר, תחת השר הקודם יאיר לפיד, וכן כמנכ"לית חברת עמיתים, המנהלת את קרנות הפנסיה הוותיקות. בנוסף, אנדורן היא שותפה מייסדת ויו"ר ועדת אסטרטגיה בקרן הריט הראשונה למגורים - מגוריט, וכן דירקטורית בחברת אלרון.

קרביץ, בעלת דוקטורט לתקשורת מאוניברסיטת תל אביב, היא בעליה של חברת או.קי. ייעוץ ופיתוח עסקי. בנוסף, היא שותפה ונציגה ישראלית בקרן ההשקעות הסינית CMIG INTERNATIONAL. בין 2012 ל-2015 היא כיהנה כמנהלת המחלקה הבינלאומית ויועצת בכירה ליו"ר רשות ניירות ערך. כמו כן, קרביץ מכהנת כדח"צית בחברת הנדל"ן אלרוב.

אתי רוטר, שמכהנת גם כמנכ"לית משותפת בקסטרו, מסרה: "יעל ואורנית כיהנו בתפקידי מפתח במשק הישראלי, ומביאות איתן ניסיון ומקצועיות רבים. אני בטוחה כי הצטרפותן תתרום רבות ליישום האסטרטגיה העסקית אותה מתווה דירקטוריון החברה. אנו גאים להיות חברה מובילה ומתקדמת, שבה השדרה הניהולית מורכבת ברובה מנשים ואך טבעי היה כי הדבר ישתקף גם בדירקטוריון החברה".

אתי וגבי רוטר, בעלי קסטרו. "בגדים לא יפים במידה 44"
אתי וגבי רוטר, בעלי קסטרוצילום: תומר אפלבאום

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ