מניית מלאנוקס איבדה 8% - בעקבות הדו"חות והתחזיות המאכזבות

הכנסות מלאנוקס ברבעון הראשון הסתכמו בכ-189 מיליון דולר לעומת תחזית האנליסטים להכנסות של 205 מיליון דולר ■ החברה צופה הכנסות של בין 205-215 מיליון דולר לעומת תחזית האנליסטים ל-223 מיליון דולר

עמרי זרחוביץ'
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
איל וולדמן
עמרי זרחוביץ'

מניית מלאנוקס איבדה הערב 8% בוול סטריט בעקבות התוצאות והתחזיות המאכזבות, כפי שפורסם אתמול ב-TheMarker. בשנה האחרונה עלתה המניה ב-13% והחברה נסחרת לפי שווי של 2.5 מיליארד דולר.

הכנסות החברה ברבעון הראשון הסתכמו בכ-189 מיליון דולר, ירידה של 4% בהשוואה להכנסות ברבעון המקביל. תחזית האנליסטים היתה להכנסות של 205 מיליון דולר, שהיו משקפות צמיחה של 4%.

ההכנסות המאכזבות הובילו את החברה לפספס גם את תחזיות הרווח. הרווח הנקי המתואם (Non-GAAP) הסתכם ב-14.7 מיליון דולר או 29 סנט למניה בדילול מלא, לעומת 39 מיליון דולר ברבעון המקביל או 81 סנט למניה. תחזית האנליסטים היתה לרווח של 49 סנט למניה. במונחים חשבונאיים (GAAP) החברה מציגה הפסד נקי של 12 מיליון דולר, לעומת הפסד נקי של 7 מיליון דולר ברבעון המקביל. הפער בין הרווח החשבונאי למתואם נובע בעיקר מהוצאות על תגמול מבוסס מניות, הפחתות, והוצאות הקשורות לרכישה.

מלאנוקס, שממוקמת ביוקנעם, מפתחת פתרונות חיבוריות לשוקי מחשבי העל וחוות השרתים. החברה נהנית משימוש גובר בבינה מלאכותית ולמידה עמוקה (Deep Learning), במחשוב על ובצורך באחסון של מידע רב.

מלאנוקס גם פירסמה תחזית, שבה היא צופה כי הכנסותיה ברבעון השני יהיו בטווח של בין 205 ל-215 מיליון דולר לעומת תחזית האנליסטים להכנסות של 223 מיליון דולר.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker