מיטב דש ל-XIO: בקשו האישורים לרכישה בתוך שבועיים - או שהעסקה תבוטל

בדיווח שהגישה מיטב דש נכתב כי לחברה אין ודאות באשר לעמידתה של קבוצת XIO במועדים שנקבעו בין הצדדים להגשת הבקשות לאישורים הרגולטוריים: "אין ביכולת החברה להעריך במועד זה מהי ההיתכנות להשלמת העסקה"

אסא ששון
צבי סטפק
צבי סטפק, בעל השליטה במיטב דשצילום: אייל טואג

בית ההשקעות מיטב דש דיווח הבוקר (ד') כי במסגרת המגעים לרכישתו על ידי קרן ההשקעות הלונדונית XIO, הוסכם כי תינתן לקרן ארכה של חודשיים להגשת הבקשות לאישורים הרגולטוריים הנחוצים לעסקה, ואולם "ככל שבתוך שבועיים ממועד הדיווח לא תעמוד קבוצת XIO ביעדים שסוכמו בין הצדדים - "תעמוד לחברה הזכות למסור לקבוצת XIO הודעת הפרה של הסכם המיזוג לאלתר".

"בהתאם להוראות הסכם המיזוג", נכתב, "תינתן לקבוצת XIO תקופה של 20 ימי עסקים לתקן את ההפרות של הסכם המיזוג על ידה, טרם תעמוד לחברה, בין היתר, הזכות לבטל את הסכם המיזוג והעסקה".

החברה מציינת עוד כי נכון למועד הדו"ח "אין לחברה כל ודאות האם תגיש קבוצת XIO את הבקשות לאישורים הרגולטוריים עד למועד האחרון שנקבע בהודעת הארכה, וככל שיוגשו הבקשות אין כל וודאות כי יתקבלו מלוא האישורים הרגולטורים הנדרשים לשם השלמת העסקה. בהתאם...אין ביכולת החברה להעריך במועד זה מהי ההיתכנות להשלמת העסקה".

אילן רביב
מנכ"ל מיטב דש, אילן רביבצילום: רמי זרנגר

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker