הנפקת מניבים: קרן הריט הרביעית בבורסה השלימה גיוס הון של כ-63 מיליון שקל

בנוסף להנפקת המניות, הקרן גייסה כ-230 מיליון שקל באג"ח, בריבית של 2.1% צמוד מדד ■ במכרז האג"ח נרשמו ביקושים של למעלה מחצי מיליארד שקל

ערן אזרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עופר אברם, שרון שוופי, איתי מל - חברי הנהלת קרן מניבים
עופר אברם, שרון שוופי, איתי מל - חברי הנהלת קרן מניביםצילום: נועה זני
ערן אזרן

מניבים, קרן הריט הרביעית בבורסה, השלימה הנפקה ראשונה לציבור של מניות (IPO) ושל סדרת אג"ח חדשה. מניבים גייסה סך של כ-63 מיליון שקל הון מניות, על פי שווי של כ-256 מיליון שקל לפני הכסף, כך ששווי הקרן לאחר הכסף יהיה כ-320 מיליון שקל. הקרן צפויה להיכנס למדד SME 60.

בין הגופים שהשתתפו בהנפקה - הראל ביטוח, מגדל ביטוח, פסגות, מיטב דש, קרן טוליפ ואי.בי.אי. בהנפקת האג"ח נרשמו ביקושים של למעלה מחצי מיליארד שקל. החברה בחרה לגייס כ-230 מיליוני שקל בשיעור ריבית העומד על 2.1% צמוד מדד. איגרות החוב הן שקליות צמודות למדד המחירים לצרכן, ובעלות מח"מ של כ- 4.9 שנים. בין הגופים שהשתתפו בהנפקת האג"ח - הראל ביטוח, מיטב דש, אקסלנס, מגדל שוקי הון, איילון ביטוח, הלמן אלדובי, מור קרנות נאמנות.

שרון שוופי, יו"ר מניבים, אמרה היום: "אני שמחה מאוד על האמון הרב שקיבלנו משוק ההון בהנפקת קרן הריט שהקמנו לפני כשנה וחצי. הניסיון והידע הרב שאנו מביאים לחברה, הם המפתח לבניית פורטפוליו נכסים איכותי, כמו גם לניהול הנכסים והשבחתם. ההנפקה הנוכחית מהווה נקודת זינוק משמעותית לקראת הפיכת הקרן לשחקן מוביל בתחום הנדל"ן המניב בישראל".

עופר אברם, מנכ"ל החברה הוסיף כי "בעקבות גיוס ההון והחוב המוצלחים, אנחנו ממשיכים ביישום התוכנית שלנו להרחבת פעילות קרן מניבים, ומצפים לעשות שימוש בקרוב בכספי הגיוס לשם רכישת נכסים מניבים התואמים את אסטרטגיית הקרן".
המפיצים שהובילו את ההנפקה הם פועלים אי.בי.אי, אפסילון חיתום, דיסקונט חיתום, רוסאריו ואייפקס חיתום.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker