אלון רבוע כחול גייסה 218 מיליון שקל בהנפקת אג"ח למוסדיים

רבוע נדל"ן, שבשליטת אלון רבוע כחול, גייסה בשלב המכרז המוסדי 320 מיליון שקל

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מוטי בן משהצילום: אייל טואג
יורם גביזון

חברת אלון רבוע כחול, שבבעלות מוטי בן משה, השלימה גיוס של 218 מיליון שקל בשלב המכרז המוסדי של הרחבת סדרה ד' של אגרות החוב. אגרות החוב השקליות, שמשך החיים הממוצע שלהן הוא 4.8 שנים, זכו לביקוש של 615 מיליון שקל - אולם החברה החליטה להיענות להצעות בהיקף של 218 מיליון שקל, במחיר שמשקף תשואה ברוטו של 3.65%. תשואה זו נמוכה מהתשואה ברוטו של 3.73%, לפיה החלו להיסחר האגרות הבוקר.

אלון רבוע כחול פרעה לפני 4 חודשים את חובה לבעלי אגרות החוב, לבנקים ומבטחי האשראי, בהיקף של 1.1 מיליארד שקל. זאת, באמצעות הזרמות של 420 מיליון שקל על ידי מוטי בן משה וגיוס חוב שקלי בהיקף של 761 מיליון שקל, בהנפקת סדרה ד' של אגרות חוב.

חברת רבוע כחול נדל"ן, שבשליטת אלון רבוע כחול (54%), גייסה 320 מיליון שקל בהנפקת 2 סדרות חדשות צמודות למדד: ו' ו-ז. ההנפקה, שהתנהלה במכרז על הריבית, זכתה לביקוש של 1.33 מיליארד שקל במכרז המוסדי - כלומר פי 5 מסכום היעד של ההנפקה.

רבוע כחול נדל"ן, שמנוהלת על ידי זאב שטיין, החליטה להגדיל את היקף הגיוס ולהיענות להצעות בסכום של 320 מיליון שקל. ריבית המכרז המוסדי שנקבעה לסדרה ז' היא 1.6% (1.76% כולל עמלת התחייבות מוקדמת), שמשך החיים הממוצע שלה הוא 6.6 שנים. הריבית שנקבעה במכרז המוסדי על אגרות החוב מסדרה ו' היא 2.15% (2.3% כולל עמלת התחייבות מוקדמת), שמשך החיים הממוצע שלה הוא 6.65 שנים.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker