בעקבות הפשרה עם נאמני מגה: רבוע נדל"ן צפויה לדווח על רווחי שערוך משמעותיים ברבעון

קופת נאמני מגה תשלם לרבוע נדל"ן 30 מיליון שקל ■ רבוע נדל"ן ומגה מקבוצת יינות ביתן חתמו על הסכם להארכת הסכמי השכירות ב-5 שנים תמורת העלאת דמי השכירות ב-7.5% ■ רבוע נדל"ן קיבלה אופציה לפנות 19 סניפים שבכוונתה להשביח

יורם גביזון
שתפו בפייסבוק
מוטי בן משה
מוטי בן משהצילום: מוטי מילרוד

חברת רבוע נדל"ן, שבשליטת מוטי בן משה, חתמה על הסכמי פשרה עם נאמני חברת מגה קמעונאות והאריכה את הסכמי השכירות שלה ב-61 מ-65 הנכסים שהיא משכירה כיום לחברת מגה קמעונאות שבבעלות יינות ביתן. 

קופת נאמני מגה תשלם לרבוע נדל"ן סכום של 10 מיליון שקל בגין הוצאות הקפאה וחוב עבר עד לסוף יוני 2017, וכן תשלם לרבוע נדל"ן 20 מיליון שקל בגין חובה של מגה לרבוע נדל"ן בגין החוב של מגה לרבוע נדל"ן עד לכניסתה להקפאת הליכים. תשלום זה ייפרס על פני 4 שנים.

קופת נאמני מגה גם תיקח על עצמה חוב של חברת מגה קמעונאות לרשויות למשל בגין תשלומי ארנונה לעיריות מרגע כניסתה להקפאת הליכים ב-17 בינואר 2016 ועד למכירתה ליינות ביתן ב-30 ביוני. תשלומים אלו ימצו את הדרישות של רבוע נדל"ן כלפי קופת נאמני מגה.

רבוע נדל"ן תבעה את קופת נאמני מגה בסכום של 130 מיליון שקל אולם בעקבות החלטתה של מגה קמעונאות להמשיך ולשכור את המרכז הלוגיסטי בקיבוץ איך הופחתה התביעה ל-100 מיליון שקל כך שרבוע נדל"ן תקבל 30% מתביעתה כלפי קופת נאמני מגה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker