דורון גרסטל מונה למנכ"ל פריון

חברת פריון מתמחה בפתרונות פרסום דיגיטליים עבור מותגים ■ גרסטל, שמילא תפקידי ניהול בהיי־טק במשך 20 שנה, יחליף את ג'וזף מנדלבאום

גיא ארז
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
גיא ארז

דורון גרסטל מונה היום (ב') למנכ"ל חברת פריון, המתמחה בפתרונות פרסום דיגיטליים עבור מותגים. גרסטל, שמילא תפקידי ניהול בהיי־טק במשך 20 שנה, יחליף את ג'וזף מנדלבאום, שהתפטר בספטמבר עקב לחץ מצד בעלי המניות. הוא ייכנס לתפקיד בתחילת אפריל.

דורון גרסטל, מנכ"ל פריון
דורון גרסטל, מנכ"ל פריוןצילום: דודו בכר

הגיעה בעקבות לחץ מצד בעלי המניות, בהובלת רונן שילה. שילה טען כי האסטרטגיה שהתוו מנדלבאום וההנהלה כשלה. מנדלבאום כיהן כמנכ"ל פריון מיולי 2010.

בשיאה, לפני כארבע שנים, הגיעה פריון לשווי של 3.2 מיליארד שקל. להצלחת החברה תרם מיזוג עם חטיבת ClientConnect של חברת קונדואיט.

מאז, בתוך ארבע שנים קרס שווי החברה ביותר מ–90%. בסוף 2015 הוביל מנדלבאום את פריון לרכוש את סוכנות הפרסום הדיגיטלי אנדרטון ב–180 מיליון דולר. הרכישה רוקנה את קופת המזומנים של החברה.

בינואר־ספטמבר 2016 רשמה פריון שיפור בתוצאותיה. ההכנסות קפצו ב–49% ל–228 מיליון דולר, והחברה עברה לרווח תפעולי של 5.9 מיליון דולר לעומת הפסד תפעולי של 37 מיליון דולר בתקופה המקבילה. מניית החברה עלתה בכ–60% מנובמבר.

גרסטל הוא בעל תואר ראשון בכלכלה ובמינהל עסקים מהטכניון ותואר שני מאוניברסיטת תל אביב. בעבר ניהל את חברת ההיי־טק פנאיה, שבה הוביל שינויים אסטרטגיים, ונמכרה ב–2015 לאינפוסיס. הניסיון שלו כולל את ניהולה של החברה הציבורית לשעבר, סינרון, המתמחה בציוד רפואי קוסמטי.

גרסטל אמר: "זהו כבוד גדול להצטרף לפריון במטרה להמשיך את צמיחתה".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום