עוזב את מיטב דש: אריק פרץ צפוי להתמנות לתפקיד סמנכ"ל הכספים של הראל

מישל סיבוני המשמש כמנכ"ל הראל ביטוח ימונה גם למנכ"ל הראל השקעות ■ הסמנכ"ל היוצא, רונן אגסי, מועמד להתמנות לראש חטיבת שוקי הון בלאומי

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
אריק פרץ
אריק פרץצילום: עופר וקנין

אריק פרץ, סמנכ"ל כספים של בית ההשקעות מיטב דש, בדרך להצטרף לקבוצת הביטוח והפיננסים הראל שבשליטת יאיר המבורגר. פרץ צפוי להחליף את רונן אגסי בתפקיד משנה למנכ"ל הראל ביטוח, וראש חטיבת הכספים של הראל.

אגסי הודיע בתחילת השבוע על סיום תפקידו בהראל כמנכ"ל הראל השקעות, משנה למנכ"ל הראל ביטוח וראש חטיבת כספים ומשאבים. כעת בהראל עדיין לא הוחלט האם פרץ יהיה אחראי גם על חטיבת המשאבים, ומי ימונה לתפקיד מנכ"ל הראל השקעות, שהנה חברת החזקות ללא פעילות עצמאית.

מישל סיבוני המשמש כמנכ"ל הראל ביטוח ימונה גם למנכ"ל הראל השקעות. בהראל אישרו את הדברים וציינו כי הוא כפוף לאישור הדירקטוריון.

לפי ההערכות, לתפקיד זה ימונה מישהו פנימי מתוך הראל. לפני הצטרפותו למיטב דש, לפני כשלוש שנים, שימש פרץ במשך כשנתיים וחצי כסמנכ"ל בכיר בפסגות, ולפני כן כסגנו של ידין ענתבי ,הממונה על שוק ההון וביטוח באוצר.

אגסי מצדו, הוא אחד המועמדים המובילים להתמנות לראש חטיבת שוקי הון בבנק לאומי, במקומו של איתי בן זאב, שהחל בתחילת החודש את תפקידו כמנכ"ל הבורסה לניירות ערך. מלבד אגסי, ישנם מספר מועמדים נוספים לתפקיד זה, ועם שובה מדאבוס, צפויה מנכ"לית לאומי, רקפת רוסק עמינח, להחליט על המינוי. מי שייבחר עשוי להתמנות גם לתפקיד יו"ר לאומי פרטנרס, זרוע השקעות ריאליות ובנקאות להשקעות של לאומי - זאת במקומו של פרופ' דני צידון, המקים בימים אלה, יחד עם ויולה, קרן השקעות בתחום הפינטק.

אם אגסי ייבחר לתפקיד, הוא יצטרף לחברו - עו"ד חנן פרידמן, לשעבר יועץ משפטי ראשי בהראל, ונחשב כיום לאחד המנהלים הבכירים בלאומי, שהפך למקורב מאוד לרוסק עמינח ובקרוב ייכנס לתפקידו החדש כראש חטיבת אסטרטגיה ורגולציה, ויוביל את הליך מכירה של לאומי קארד, ביחד עם ירון בלוך, מנכ"ל לאומי פרטנרס.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker