רן אפרתי מונה לתפקיד מנכ"ל רמי לוי תקשורת

המינוי נעשה על רקע רצון החברה להגדיל את הנתח שלה בשוק הסלולר, בשל השינויים האחרונים בענף; רמי לוי סבורה שתוכל לעשות זאת על ידי שמירה על רמת מחירים נמוכה

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רמי לוי תקשורת
יורם גביזון

חברת רמי לוי מינתה את יועצה המשפטי של החברה, רן אפרתי, כמנכ"ל החדש של החברה הבת - רמי לוי תקשורת, החל ממחר (ב'). רמי לוי תקשורת היא מפעילת סלולר וירטואלית (MVNO ), ומשרתת כיום כ-150 אלף מנויים.

מינויו של אפרתי נעשה על רקע הערכתה של רמי לוי שביכולתה להגדיל את הנתח שלה בשוק הסלולר, בשל רכישתה של גולן טלקום על ידי חברת אלקטרה צריכה וגיל שרון, והתבטאותו של שרון לפיה רמת המחירים הנוכחית אינה בת קיימא; התבטאות שנתפשה על ידי השוק והרגולציה כרמז לחברות הגדולות בענף, שבכוונתה של גולן טלקום להעלות את רמת המחירים שלה, שבעבר הציתה מלחמת מחירים בענף והייתה הגורם העיקרי לתחרות הקשה בין חברות הסלולר.

רמי לוי סבורה שביכולתה להגדיל את נתח השוק שלה על ידי שמירה על רמת מחירים נמוכה בסביבת מחירים עולה, ומינויו של אפרתי נועד לממש יעד זה.

רן אפרתי (46) מכהן ב-16 השנים האחרונות כיועצה המשפטי של רמי לוי, והוא חבר הנהלת החברה. אפרתי הוביל ב-2007 את הנפקתה של רמי לוי, וממועד הנפקתה הוא מכהן גם כאחראי על תחום קשרי המשקיעים. אפרתי הוביל ב-2011 את צוות ההקמה של חברת רמי לוי תקשורת, וריכז את המהלך הרגולטורי מול משרד התקשורת שאפשר את הקמתה כחברת ה-MVNO הראשונה בישראל.

אפרתי יפסיק לכהן כיועצה המשפטי של רמי לוי, ובמקומו תמונה עו"ד ענבל סיידוף בראשי, שעובדת כעורכת דין במחלקה המשפטית של רמי לוי ב-12 השנים האחרונות, וכמזכירת החברה מיום הנפקתה. אפרתי יוסיף לכהן כאחראי על תחום קשרי המשקיעים ועל הקשר עם שוק ההון ברמי לוי.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker