משנה למנכ"ל קרדן אן.וי, גיא אליאס, ימונה לתפקיד מנכ"ל אספן גרופ

אליאס: "לאחר 5 שנים בהן ליוויתי את קבוצת קרדן בתהליכים מורכבים של מימושי נכסים בהיקף של כ-2 מיליארד שקל, במסגרת הסדר חוב, אני שמח לצאת לדרך חדשה"

ערן אזרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ערן אזרן

חברת הנדל"ן אספן גרופ דיווחה היום (ג') על מינויו של גיא אליאס למנכ"ל החברה. אליאס, שיחליף את תמיר פוליקר - שסיים את תפקידו לאחר שנה וחצי בלבד, צפוי להיכנס לתפקיד בתחילת 2017. בתפקידו האחרון שימש גיא אליאס במשך כ-5 שנים, כמשנה למנכ"ל של קבוצת קרדן אן.וי. קודם לכן, כיהן אליאס כמנהל חברת הניהול של קרן השקעות מקבוצת אלוני-חץ וכמנהל פיתוח עסקי, מנהל אגף השיווק ומנהל נכסים בחברת אמות השקעות של הקבוצה.

גיא אליאס
גיא אליאסצילום: אילן סבירסקי

אליאס (44) הינו עורך דין במקצועו, בעל תואר שני במנהל עסקים מ-ESG, צרפת, ותואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים בהצטיינות מהמרכז הבינתחומי הרצליה. "לאחר 5 שנים בהן ליוויתי את קבוצת קרדן בתהליכים מורכבים של מימושי נכסים בהיקף של כ-2 מיליארד שקל, במסגרת הסדר חוב, אני שמח לצאת לדרך חדשה בתחום התמחותי - הנדל"ן הבינלאומי", מסר אליאס.

אספן גרופ פועלת בעיקר ברכישה, יזום, השכרה, ניהול והשבחה של נכסים מניבים הכוללים משרדים, שירותים, מסחר, מבני תעשיה, לוגיסטיקה, בישראל, בגרמניה, בהולנד ובשוויץ וכן בהשקעה וניהול חוות סולאריות ומתקנים לייצור חשמל בישראל ובאיטליה, באמצעות צדדים שלישיים (EPC). בבעלות הקבוצה מבנים להשכרה בישראל ובחו"ל בשווי נכסי כולל של כ-2.1 מיליארד שקל, בשטח כולל של כ-341 אלף מ"ר, חלק החברה בשטח הכולל של הנכסים המניבים הינו כ-315 אלף מ"ר, המושכרים לכ-260 שוכרים בתפוסה של כ-92%.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker