חברת הביטוח איילון הקימה סוכנות ביטוח חדשה בשם חבר אלון - פרי שיתוף פעולה בינה לבין מועדון חבר

הסוכנות תספק שירותי ביטוח רכב ודירות באופן בלבדי לחברי מועדון חבר - מועדון הצרכנות של משרתי צבא הקבע

שלומי גולובינסקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
שלומי גולובינסקי

חברת הביטוח איילון, הנשלטת על ידי משפחת רחמני, הקימה סוכנות ביטוח חדשה בשם חבר אלון - פרי שיתוף פעולה בינה לבין חבר - מועדון הצרכנות של משרתי צבא הקבע. הסוכנות תספק שירותי ביטוח רכב ודירות באופן בלבדי לחברי מועדון חבר.

בשלב הראשון, תציע הסוכנות ביטוח חובה לרכב וביטוח מקיף לחברי המועדון ובני/ות זוגם/ן. בהמשך, יורחב הביטוח גם לבני משפחה מדרגה ראשונה (אב, אם, אח, אחות, בן ובת). בעתיד הקרוב מתעתדת חבר אלון להרחיב את שירותיה ולהציע לחברי המועדון גם ביטוחי דירות.

לדברי יוסי הראל, מנכ"ל חבר לעתיד, מקבוצת חבר - מסקר שערכה החברה בקרב חבריה באמצעות מכון מידע שיווקי, נמצא כי 80% מהחברים במועדון הביעו את רצונם לרכוש ביטוח רכב במסגרת המועדון. לדבריו, חבר לעתיד יצאה בבקשה לקבלת הצעות וניהלה מו"מ עם כ-10 חברות מובילות, אשר הגישו הצעות לשיתוף פעולה. איילון הציעה את ההצעה הייחודית והאטרקטיווית ביותר, שהיתה שילוב של הרחבות הפוליסה, המחיר וחבילת השירות.

חבר לעתיד, שהוקמה על מנת להרחיב את סל המוצרים והשירותים לחברי מועדון חבר בנושא ביטוח ופיננסים, תציע בעתיד הקרוב לחברי המועדון גם מוצרים ושירותים בתחום שוק ההון.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker