ויקטורי ממשיכה לגדול: תרכוש 6 סניפים נוספים של מגה תמורת 12.6 מיליון שקל

הסניפים הנרכשים יגדילו באופן מידי את מכירותיה של החברה ב-150 מיליון שקל בשנה

יורם גביזון
שתפו בפייסבוק
סניף מגה
סניף מגהצילום: אייל טואג

חברת ויקטורי, שבשליטת אייל ואברהם רביד, מנצלת את ההוראה שקיבלה חברת יינות ביתן למכור סניפים של מגה קמעונאות כדי להמשיך את התרחבותה המהירה. ויקטורי חתמה על הסכם עם מגה קמעונאות שבשליטת יינות ביתן לפיו תרכוש את זכויות השכירות ב-6 סניפים תמורת 12.6 מיליון שקל. סניפים אלה נרכשים כחלק מהתחייבותה של יינות ביתן למכור חלק מסניפיה של מגה קמעונאות כתנאי לקבלת אישורה של הממונה על ההגבלים העסקיים, מיכל הלפרין, לרכישת מגה קמעונאות על ידי יינות ביתן.

בנוסף על התשלום תמורת זכויות השכירות, תשלם ויקטורי תמורה נוספת בגין שווי המלאי שבסניפים הנמכרים. ויקטורי תרכוש 6 סניפים של מגה בעיר: מהם 2 ברעננה (אחד מהם במיקום מובחר ברחוב אחוזה, בשטח כולל של 1,300 מ"ר) מגדל העמק (750 מ"ר) קריית אתא (סניף חדש במיקום מרכזי בשטח של 1,200 מ"ר), שוהם ותל מונד (700 מ"ר).

המכירות הכוללות של 6 הסניפים מגיעות על פי הערכות ל-12 מיליון שקל בחודש. ויקטורי תנסה להגדיל אותן לרמה של 25-20 מיליון שקל בחודש, כך שההשפעה השנתית הכוללת של העסקה עשויה להיות גידול במחזור מכירותיה של ויקטורי של 300-240 מיליון שקל לשנה. ויקטורי גם חתמה על חוזה שכירות של סניף נוסף בשטח של 1,200 מ"ר בצור יצחק, שייפתח לפעילות בסוף הרבעון הראשון של 2017 .

ההסכם לרכישת 6 סניפים ממגה בא בעקבות שני הסכמים קודמים מ-2015, לפיהם רכשה ויקטורי במהלך התדרדרותה של מגה קמעונאות להקפאת הליכים 12 סניפים  של רשת מגה, תמורת סכום כולל של 36 מיליון שקל.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker