קבוצת מר זכתה במכרז של משרד הביטחון; תספק מערכות קשר לצה"ל ב-40 מליון שקל

חברת 'טקמר' צפויה לייצר את מערכות הקשר בקו ייצור חדש אותו חנכה באזור התעשייה של העיר שדרות, ובו מועסקים עובדי ייצור ופיתוח שמרביתם גויסו מהעיר וסביבתה

אורה קורן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
אורה קורן

חברת טקמר מקבוצת מר זכתה במכרז משרד הביטחון בסך 40 מליון שקל לאספקת מערכות קשר חדישות. המכרז נוהל על ידי משרד הביטחון, באמצעות יחידת הסגן הבכיר לראש מנה"ר לרכש מודיעין ותקשוב, אליעזר (איקו) חסון.

טקמר תפתח, תייצר, תספק ותטמיע בצה"ל מאות מערכות קשר מבוססות טכנולוגיית שמע דיגיטלית, שיחליפו מערכות אנלוגיות בנות עשרות שנים. מערכות קשר הפנים החדשות יאפשרו יישומים מתקדמים וחדשניים, בהם: חיבור מספר רב של מכשירי רדיו ושיתופם בין מספר משתמשים גבוה, תוך שמירה על רמת אבטחה גבוהה.

חברת 'טקמר' צפויה לייצר את מערכות הקשר בקו ייצור חדש אותו חנכה באזור התעשייה של העיר שדרות, ובו מועסקים עובדי ייצור ופיתוח שמרביתם גויסו מהעיר וסביבתה. החוזה עם משרד הביטחון הינו לחמש שנים. במסגרת מהלך נרחב יותר מעבירה חברת האם, מר, פעילויות נוספות לשדרות, תוך גיוסם של עובדים נוספים.

חסון אמר, כי "מנהל הרכש במשרד הביטחון נותן בכל שנה דגש מיוחד לחיזוק התעשיות הביטחוניות בפריפריה, ורק בשנת 2015 ביצע רכש ב-226 מיליון שקל ממפעלים בעיר שדרות. אנו מברכים על החלטתה של קבוצת מר להעביר את ייצור מערכות הקשר לקו ייצור חדש בשדרות, מהלך שיחזק עוד יותר את חוסנה הכלכלי של העיר".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker