אהוד שילוני ושמואל לב יגרפו דיווידנד של 7 מ' ש'; רווחי אנליסט ברבעון השני זינקו ב-84% ל-12 מ' ש'

הכנסותיה של אנליסט הסתכמו ברבעון השני של השנה ב-33.5 מיליון שקל - 84% יותר מהרבעון המקביל אשתקד; אנליסט מנהלת קרנות נאמנות וקופות גמל בהיקף 4.5 מיליארד שקל

נתן שבע
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

בבית השקעות, אנליסט, שבשליטת שמואל לב ואהוד שילוני, מממשיכים ליהנות מההתעוררות בשוק ההון גם ברבעון השני של השנה. הכנסותיה של אנליסט הסתכמו ברבעון השני של השנה ב-33.5 מיליון שקל - 84% יותר מהרבעון המקביל אשתקד. עיקר הכנסותיה של החברה נובע מניהול קרנות נאמנות שהניב הכנסות של 22.4 מיליון שקל - 67% מכלל הכנסות. הכנסות מניהול קופות גמל הסתכמו ב-6.4 מיליון שקל. שוק ההנפקות - שגעש גם ברבעון השני - תרם לחברה עמלות חיתון של 3.5 מיליון שקל, לעומת פחות מחצי מיליון שקל ברבעון המקביל.

תוצאות פעילותה של אנליסט גורמות לה לרשום ברבעון השני רווח נקי של 12 מיליון שקל - 84% יותר מהרבעון המקביל. את המחצית השנה הראושנה מסיימת החברה עם הכנסות של 62 מיליון שקל וברווח של 26 מיליון שקל. אנליסט הודיעה גם על חלוקת דיווינד בסך 20 מיליון שקל. שילוני ולב יגרפו כ-7 מיליון שקל כל אחד (לפני מס).

לקראת תחילת יישומן של המלצות ועדת בכר במסגרתן ימכרו הבנקים את קופות הגמל ואת קרנות הנאמנות שלהם לגופים פרטיים. מתחילת השנה הניבה ההשקעה באנליסט כ-40% ובית ההשקעות נסחר כעת לפי שווי של 464 מיליון שקל.

אנליסט מנהלת היום קרנות נאמנות בהיקף 2.7 מיליארד שקל, וקופות גמל בהיקף 1.7 מיליארד שקל.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker