ויגי'לנט טכנולוגיות גייסה 18 מיליון דולר לפי שווי חברה של 43 מיליון דולר

ויג'ילנט נוסדה לפני שש שנים ע"י האחים יורם ורונן סגיר ועדי פנחס; ב-2005 צופה החברה מעבר לרווח נקי של חצי מיליון דולר והכנסות של 8-9 מיליון דולר; המניה צפויה להתחיל ולהיסחר מחר ב-AIM

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

את שלל ההנפקות הישראליות בלונדון ב-2005 חותמת (ככל הנראה) חברת ויג'ילנט טכנולוגיות התל אביבית, שהודיעה היום על השלמת גיוס בהיקף של כ-18 מיליון דולר (10 מיליון ליש"ט) ב-AIM, לפי שווי חברה של כ-43 מיליון דולר (24.3 מיליון ליש"ט). ויג'ילנט היא החברה הישראלית (או בשליטה ישראלית) ה-20 אשר מנפיקה בלונדון השנה.

ויג'ילנט מתכננת, מפתחת ומייצרת פתרונות אינטליגנטיים לשוק הטלוויזיות במעגל סגור למטרות ביטחון ומעקב. החברה נוסדה בתחילת 1999 על ידי האחים יורם ורונן סגיר, שמחזיקים אחרי ההנפקה 13% כל אחד ועדי פנחס, שעזב את החברה לפני שלוש שנים, ומחזיק לאחר ההנפקה ב-7% ממניות החברה.

בין בעלי המניות של החברה גם קרן ההון סיכון האירופית סינטק קפיטל, שהשקיעה בחברה לפני שלוש שנים 4 מיליון דולר לפי שווי חברה של 23.5 מיליון דולר.

לפי תחזיות החברה, היא צפויה לעבור השנה לרווחיות. את 2004 סיימה ויגי'לנט עם הכנסות של 6.2 מיליון דולר והפסד נקי של 800 אלף דולר. התחזיות ל-2005 הן להכנסות שבין 9-8 מיליון דולר ורווח נקי של חצי מיליון דולר. את תמורת ההנפקה מייעדת החברה להרחבת צוות המכירות.

מניית החברה צפויה להתחיל ולהיסחר מחר תחת הסימול VGT ובמחיר של 43 פני למניה. בית ההשקעות הבריטי שור קפיטל שימש כחתם ההנפקה. את ההנפקה ליוו יועצי קומיטמנט קשרי משקיעים. ויג'ילנט גם הודיעה כי סר טרוור צ'ין, יו"ר משותף של מועצת העסקים הבריטית-ישראלית, החל לכהן כיושב ראש הדירקטוריון של החברה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker