הקופה הרושמת של שמואל לב ואהוד שילוני באנליסט: הרווח הנקי עלה ב-83% ל-14.7 מיליון שקל

הכנסות מפעולות מתמשכות גדלו ב-90% לרמה של 28.8 מיליון שקל; תיק הנוסטרו הניב רווח של 6 מיליון שקל; מתחילת השנה צברו הקופות והקרנות של החברה 1.23 מיליארד שקל

עומר שרביט
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

היום התבשרנו ממשרד האוצר על המשך המעבר של הציבור לקופות הגמל וקרנות הנאמנות הפרטיות. תהליך זה, כמו גם הגאות הנמשכת בשוק ההון, שמדד מניותיו עלה מתחילת השנה ב-7.2%, ניכרים היטב בתוצאותיו של בית ההשקעות אנליסט (אנלסט :ת"א ) שבשליטת שמואל לב ואהוד שילוני.

אנליסט, המנהלת נכון להיום 4.35 מיליארד שקל בקופות גמל וקרנות נאמנות, רשמה ברבעון הראשון של השנה עלייה של 83% ברווח הנקי לרמה של 14.7 מיליון שקל. הכנסות החברה מפעולות מתמשכות גדלו ב-90% לרמה של 28.8 מיליון שקל. לשם השוואה, דש השקעות (דשהש :ת"א ), שביצעה אשתקד השקעות מאסיוויות בשיווק, סיימה את הרבעון הראשון עם עלייה של 54% במכירותיה לרמה של 21 מיליון שקל ורווח נקי של 3.6 מיליון שקל.

השיפור העיקרי בשורה העליונה של אנליסט נובע מהכנסות קרנות הנאמנות, שכמעט הוכפלו לכ-22 מיליון שקל לעומת כ-12 מיליון שקל ברבעון המקביל. סך נכסי הקרנות של החברה מסתכם ב-2.8 מיליארד שקל, שהינם 2.4% משוק הקרנות. מאז תחילת השנה נרשמה בקרנות אנליסט צבירה חיובית של כ-800 מיליון שקל.

הכנסות קופות הגמל של החברה הסתכמו בכ-5 מיליון שקל ביחס לכ-2 מיליון שקל ברבעון המקביל. סך נכסי קופות החברה מסתכמים ב-1.55 מיליארד שקל ומתחילת השנה נרשמה בהם צבירה חיובית של 436 מיליון שקל.

תיק הנוסטרו של אנליסט הניב לחברה רווח של 6 מיליון שקל ברבעון לעומת רווח של 4 מיליון שקל ברבעון המקביל ורווח של 9 מיליון שקל ברבעון הקודם. נכון להיום, נסחרת אנליסט בפרמיה של 4.3 על הונה העצמי לעומת 2.2 ו-2.9 בדש ואקסלנס בהתאמה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker