מר תספק ללוד מערכות אבטחה טכנולוגיות ב-5 מיליון שקל

המערכות שיוקמו וייפרסו ישרתו את עובדי מוקד השליטה והבקרה של עיריית לוד וחלק מהמצלמות יהיו נגישות גם למשטרת העיר

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
צילום: עופר וקנין

חברת מר שבשליטת חיים מר וקרן פימי זכתה במכרז לפריסת מערכות אבטחה בעיר לוד וחיבורן למוקד השליטה והבקרה העירוני בהיקף של 5 מיליון שקל. מר תספק פתרון כולל החל מתכנון ואיפיון, פריסה והטמעת מערכות וממשקי הניהול שלהן כולל שירות הדרכה ושירות ל-3 שנים.

המערכות שיוקמו וייפרסו ישרתו את עובדי מוקד השליטה והבקרה של עיריית לוד וחלק מהמצלמות יהיו נגישות גם למשטרת העיר. המערכות שתפרוס מר יכללו 200 מצלמות IP ברזולוציית HD, שיטות מתקדמות לעיבוד מתקדמות לעיבוד תמונות וידאו, ומערכות כריזה שיחוברו למוקד העירוני ברשת תת קרקעית של סיבים אופטיים באורך של 7 ק"מ.

מר תפרוס את הסיבים האופטיים בתצורה תת קרקעית בטכנולוגיית מיקרוטרנצ'ינג שמאפשרת את הנחתם באמצעות חפירת חריץ צר שרוחבו 3 ס"מ בלבד בחיתוך ישיר ומהיר וללא שברים והפרעות תנועה.

החוזה הנוכחי הוא המהלך השני של עיריית לוד במסגרת פרויקט עיר ללא אלימות לאחר  שב-2015 השלימה מר פרויקט שנמשך 4 שנים בהיקף כספי של 5 מיליון שקל ובמסגרתו הקימה מוקד שליטה ובקרה עירוני והונחה תשתית סיבים אופטיים ותקשורת אלחוטית באורך של 7 ק"מ.

מר נסחרת בשווי של 293 מיליון שקל, בעקבות עלייה של 20% ב-12 החודשים האחרונים, ומספקת פתרונות בתחומי הביטחון, הסייבר והתקשורת. החברה הפסידה 8.2 מיליון שקל במחזור של 148 מיליון שקל ברבעון הראשון של 2016 לעומת הפסד של 9.2 מיליון שקל במחזור של 174 מיליון שקל ברבעון המקביל ב-2015.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker