מי החברה שדורגה במקום הראשון בתחום ביטוח בריאות - ומאילו חברות כדאי להתרחק?

מנורה מבטחים דורגה במקום הראשון בתחום ביטוח בריאות בציון 7.6, ומיד אחר כך - הראל עם 7.5; כך עולה מסקר שביעות רצון מחברות הביטוח בתחום הבריאות

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
אסא ששון

חברת מנורה מבטחים דורגה ראשונה בתחום ביטוח הבריאות, כך עולה מסקר שביעות רצון מחברות הביטוח בתחום הבריאות שפורסם היום (חמישי). מנורה מבטחים קיבלה את הציון 7.6 מתוך 10. בצמוד לה אבל במקום השני ניתן למצוא את חברת הביטוח הראל עם ציון של 7.5. ואילו את המקום האחרון מאכלסות חברת הביטוח כלל ביטוח עם ציון של 6.1, ומגדל עם ציון של 6.1.

מטרת הסקר היא לבחון את רמת שביעות הרצון של סוכני הביטוח מהחברה העיקרית עמה הם עובדים לאורך זמן. הסקר בחן 6 קריטריונים לצורך מדידת שביעות רצון הסוכנים מאיכות השירות של חברות הביטוח: חיתום; משך זמן הטיפול בתביעות; נכונות החברה לתשלום לפני משורת הדין; תמיכה והדרכה מהחברה לצורך ההתמודדות עם רפורמת הבריאות; נכונות המנהלים בחברה לסייע; וזמינות עובדי החברה (טלפונית, במייל וכו').

הסקר, שבוצע על ידי מכון סאפיו, פורסם בכנס לשכת סוכני הביטוח בתחום הבריאות בהשתתפות 700 אנשי ביטוח. הסקר דירג את רמת השירות של החברות על פי שביעות רצון הסוכנים העובדים עמם, וכלל 605 סוכנים, המהווים מדגם מייצג. הסקר אשר בוצע בחודש מאי, נערך באמצעות סקר טלפוני וכולל השוואה לנתונים משנים 2014 ו-2015. דיוק תוצאות הסקר הנה ברמת כלל המדגם וברמת בטחון של 95 אחוז עם טעות סטטיסטית של 4.0 אחוז לערך. נתוני חברת הכשרה ביטוח אינם מוצגים עקב מספר המשיבים הקטן.

ניתוח באמצעות רובוט. ביטוח בריאות הוא הענף הצומח ביותר בשנים האחרונותצילום: רויטרס
בית מנורה מבטחים צילום: יעל אנגלהרט

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker