אופל בלאנס: עלייה של 24% בהכנסות, זינוק של 48% ברווח

חברת ניכיון הצ'קים והשירותים הפיננסיים אופל בלאנס רשמה רווח של 2.4 מיליון שקל - מתוך הכנסות של 5.5 מיליון שקל

אורי תומר
אורי תומר

חברות ניכיון הצ'קים והשירותים הפיננסיים אופל בלאנס השלימה בסוף אפריל את מיזוג החברות מירסני ואינווסטנט - בבעלות בעלי השליטה - כחלק מתוכניתה להרחיב את שירותיה ולגייס משקיעים, אך התוצאות של הישות המאוחדת יבואו לידי ביטוי רק ברבעון הבא. בינתיים חתמה החברה את הרבעון הראשון של 2016 עם דו"ח שמראה גם כך צמיחה גדולה בהיקפי הפעילות וברווח.

החברה, בשליטת המשפחות איתן  ומזרחי ואורן בן יאיר (88% בסך הכל), הצליחה להגדיל ב-24% את ההכנסות שלה ל-5.5 מיליון שקל, ורשמה רווח נקי של 2.4 מיליון שקל - זינוק של 50% ביחס לרבעון המקביל.

דני מזרחי
דני מזרחי

לאופל בלאנס יש כיום שלושה סניפים - בחולון, בראשון לציון ובאשדוד. בחברה הביעו באחרונה שאיפה להרחיב את סל השירותים שהיא מציעה ולהגדיל את הפעילות בתחום האשראי החוץ בנקאי, בהתאם למהלכים הרגולטוריים והממשלתיים בעניין.

דני מזרחי, מנכ"ל אופל בלאנס אמר בעקבות הדו"חות כי "הרבעון הראשון משקף את המשך מגמת הצמיחה וההתרחבות של אופל בלאנס. השלמת המיזוג עם מירסני ואינווסנט היא אירוע משמעותי ומכונן עבורנו - כאשר התוצאות הכספיות המאוחדות יבואו לידי ביטוי החל מהרבעון השני של השנה".

שווי השוק של אופל בלאנס הוא כיום 137 מיליון שקל. המניה אמנם אינה סחירה במיוחד, בשל אחזקות הציבור הנמוכות בה, אך היא רשמה עלייה של 61% במחיר ב-12 החודשים האחרונים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker