הצמיחה באירופה סידרה לאמדוקס גידול של 2.6% בהכנסות

אמדוקס פירסמה לאחר המסחר את הדו"חות הכספיים שלה, מהם עולה כי הרווח הנקי עלה ב-8.5%, ועקף את תחזיות האנליסטים

עמרי זרחוביץ'

חברת אמדוקס רשמה צמיחה של 2.6% בהכנסות ברבעון השני של שנת הכספים, לעומת ההכנסות ברבעון המקביל ב-2015. ההכנסות הסתכמו ב-926 מיליון דולר, בדומה לתחזית האנליסטים. אמדוקס רשמה יציבות בהכנסות מארה"ב וצמיחה באירופה, אך בשאר העולם נרשמה ירידה.

הרווח הנקי החשבונאי (GAAP) הסתכם ב-108 מיליון דולר, ירידה של כ-8% לעומת הרווח הנקי ברבעון המקביל. הרווח הנקי המתואם (Non-GAAP) הסתכם ב-140 מיליון דולר או 92 סנט למניה, לעומת 129 מיליון דולר או 82 סנט ברבעון המקביל. תחזית האנליסטים היתה לרווח נקי של 87 סנט למניה. הרווח המתואם מנטרל הפחתת נכסים בלתי מוחשיים, הוצאות הנובעות מרכישת חברות והוצאות על אופציות לעובדים.

אלי גלמן
אלי גלמןצילום: נתן דביר

"במהלך הרבעון השקנו את Amdocs CES 10, גרסה משמעותית חדשה של סל המוצרים שלנו שעוצבה במיוחד בכדי לאפשר לחברות תקשורת להאיץ את המעבר שלהן ממודלים עסקיים מסורתיים לדיגיטליים. כמו כן, היכולות שלנו בתחום השירותים המנוהלים מוסיפות לצבור הכרה בקרב חברות תקשורת מובילות באירופה ובשווקי שאר העולם", מסר אלי גלמן, נשיא ומנכ"ל אמדוקס, בהתייחסות לדו"חות.

אמדוקס צופה כי ההכנסות ברבעון שנגמר ב-30 ביוני יסתכמו בכ-950-910 מיליון דולר, המשקפות צמיחה של עד 4.6%. תחזית האנליסטים היא להכנסות של 937 מיליון דולר. עוד צופה החברה כי הרווח הרבעוני למניה יהיה בטווח של 90-84 סנט למניה, לעומת רווח של 84 סנט למניה ברבעון המקביל. האנליסטים צופים שהרווח למניה יעמוד על 90 סנט.

לפי החברה, התחזית כוללת תרומה משמעותית יותר מ-AT&T, שנמצאת בתהליך של הפיכת רשתות התקשורת מחומרה לתוכנה. כמו כן, החברה מציינת לטובה את פעילותה של קומברס ואומרת כי היא צופה המשך תנופה עסקית בקרב לקוחותיה לשעבר של קומברס.

"אנו בדרך להשגת היעד שלנו לשנה כולה בצמיחה ברווח למניה, שלא על פי כללי חשבונאות מקובלים, של 3.5% עד 7.5%, ויתרת המזומנים שלנו בריאה כתוצאה מיצירת תזרים מזומנים חופשי חזק, וממימושי אופציות בעת האחרונה. בהתאם לכך אנו מתכננים להגדיל את ההון המוחזר לבעלי המניות שלנו לכ-100% מתזרים המזומנים החופשי במהלך המחצית השנייה של שנת הכספים 2016, דבר שאנו מאמינים שביכולתנו לעשות, תוך שמירה על יכולת משמעותית לביצוע פעילות רכישות ומיזוגים כאמצעי נוסף לתמיכה באסטרטגיה שלנו", הוסיף גלמן.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker