חנן מור הופכת נכס בפולין למלון של 166 חדרים

החברה תשקיע 25 מיליון שקל בהסבת הפרויקט שלה בעיר פוזנן למלון שיופעל על ידי רשת ראדיסון העולמית ■ המלון צפוי להיפתח בסוף 2017

אורי תומר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הכנס בפוזנן שיהפוך לבית מלון
אורי תומר

קבוצת הנדל"ן חנן מור הודיעה היום למשקיעים בבורסה כי בכוונתה של החברה הנכדה MHM להסב נכס שבבעלותה בעיר פוזנן שבפולין לבית מלון, שיופעל על ידי חברת התפעול של רשת המלונות הבינלאומית ראדיסון (Radisson). המלון צפוי לכלול 166 חדרים ויפעל תחת המותג Park in by Radisson.

לפי ההודעה של חנן מור, המלון יוקם על ידי הסבה של בניין המגורים והמסחר שהקימה החברה במקום יחד עם שותף, שהחברה רכשה באחרונה את חלקו, על קרקע שנרכשה עוד ב-2007. בחברה מעריכים כי ההשקעה בהסבת הנכס תסתכם ב-25 מיליון שקל, וכי המלון ייפתח ברבעון הרביעי של 2017.

ההסכם עם חברת התפעול של ראדיסון, ראזידור, הוא למשך 20 שנה ממועד פתיחת המלון. לפי ההסכם, MHM תישא בהוצאות התפעול ותהנה מההכנסות ממנו, כשראזידור - שתפעיל את המלון בהתאם לידע והניסיון שנצברו ברשת ראדיסון בתחום המלונאות - תקבל דמי ניהול ודמי הצלחה שייגזרו מהפדיונות של המלון ומהרווח התפעולי שלו.

חנן מור

בתוך כך, חנן מור הודיעה כי החברה הבת MOMO חתמה על הסכם עם הבנק הפולני שהלווה לה את הכסף לרכישת הקרקע והקמת הפרויקט - שלפיו חברה בת נוספת שלה תרכוש בחזרה את מלוא החוב על הנכס, בסך 42.4 מיליון שקל, תמורת 22 מיליון שקל. לצורך רכישת החוב מתכוונים בחברה ליטול חוב בנקאי.

מניותיה של חנן מור נסחרות בבורסה בתל אביב לפי שווי של 108 מיליון שקל. 78% מהחברה מוחזקים בידי חנן מור וחברות שבבעלותו, והשאר בידי הציבור. לחברה שלוש סדרות אג"ח שנסחרות בתשואות לפדיון שבין 3.5% ל-5.3%.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker