מתיישרים לפי החוק: עלות השכר החדשה של יו"ר כלל ביטוח דני נוה - 2.4 מיליון שקל

כלל ביטוח הודיעה היום כי היא תכנס בסוף מאי אסיפה לאישור תנאי ההעסקה החדשים של היו"ר, שמועסק ב-85% משרה ■ החברה גם הודיעה על שינוי ארגוני שיכלול הקמת חטיבת פיננסים

אורי תומר
אורי תומר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
אורי תומר
אורי תומר

כלל ביטוח הודיעה היום גם על זימון אסיפה של בעלי המניות שתתקיים ב-26 במאי ותכלול את אישור תנאי העסקתו של יו"ר החברה, דני נוה. הסכם ההעסקה החדש של נוה כיו"ר, בשיעור של 85% משרה, כרוך בעלות שכר של 2.37 מיליון שקל בשנה. השכר החודשי ברוטו של נוה יהיה על פי ההסכם 131,750 שקל בחודש - ירידה משמעותית בעלות שכרו השנתית של נוה, שהסתכמה לפי דו"חות החברה ל-2015 ב-3.4 מיליון שקל.

בכלל ביטוח מציינים כי בהתאם לחוק, עלות ההעסקה של נוה לא תעלה על פי 35 מעלות ההעסקה הנמוכה ביותר של מועסק בחברה. העלות הכוללת שנקבעה תואמת גם את ההגבלה בחוק החדש שלפיה עלות שכרם של בכירים בגופים הפיננסיים לא תעלה על 2.5 מיליון שקל בשנה.

דני נוה, יו"ר כלל החזקות עסקי ביטוח
דני נוה, יו"ר כלל החזקות עסקי ביטוח צילום: עופר וקנין

לפי הדו"חות השנתיים של כלל ביטוח, כל חמשת המשתכרים הגדולים בחברה נהנו ב-2015 מעלות שכר שחורגת משמעותית מהתקרה שנקבעה כעת בחוק. אלה כוללים, מלבד נוה, גם את המנכ"ל, איזי כהן, שנהנה בשנה זו משכר בעלות של 6.8 מיליון שקל; את המשנה למנכ"ל וראת חטיבת ההשקעות ענת לוין, שקיבלה שכר ומענקים בעלות של 3.6 מיליון שקל; את מנהל חטיבת המשאבים, יורם נוה, שעלות שכרו הגיעה ל-3 מיליון שקל; ואת מנהל חטיבת הביטוח הכללי, עלית כספי, שנהנתה משכר בעלות של 2.9 מיליון שקל בשנה זו.

כלל ביטוח הודיעה היום למשקיעים בבורסה על שינוי ארגוני שייערך בחברה, שכחלק ממנו תוקם חטיבת פיננסים שבראשותה תעמוד לוין.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker