צחי קורן, מנכ"ל חברת הקרנות של אקסלנס, פורש מתפקידו

קורן הודיע הבוקר על התפטרותו לאחר 14 שנות עבודה בבית ההשקעות

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
אסא ששון

צחי קורן, מנכ"ל אקסלנס קרנות נאמנות, הודיע היום למנכ"ל החברה, עוזי דנינו, כי ברצונו לסיים את תפקידו ולצאת לדרך עצמאית. קורן, שמשמש בתפקיד 4 שנים, יישאר בתפקידו עד למינוי מנכ"ל חדש לחברת הקרנות.

קורן הצטרף לאקסלנס לפני כ-14 שנה, במהלכן שימש גם כמנכ"ל חברת ניהול התיקים של אקסלנס. במהלך כהונתו כמנכ"ל חברת הקרנות, צמח היקף הנכסים של החברה ב-4 מיליארד שקל, והיא מנהלת כיום כ-20 מיליארד שקל. מנכ"ל אקסלנס, עוזי דנינו, אמר: "אני רוצה להודות לצחי על העשייה המרובה והתרומה המשמעותית לחברה, בניהול החברות שהיו תחתיו ובפרויקטים ומשימות רוחביות של הבית. אני מאחל לצחי דרך צלחה בדרכו החדשה".

קורן סיכם את זמנו בבית ההשקעות ואמר כי "לאחר שנים רבות של התפתחות אישית ומקצועית באקסלנס, אני מסיים פרק משמעותי בחיי ומתפנה לאתגרים חדשים. אני מודה על הבעת האמון המתמשכת של מנהלי, עובדיי, עמיתיי להנהלה ובעלי המניות והדירקטוריון".

בית ההשקעות אקסלנס נמצא בבעלותה של חברת הביטוח הפניקס, ומנהל 82.9 מיליארד שקל (נכון לסוף הרבעון השלישי של 2015) בקרנות נאמנות, קופות גמל וקרנות השתלמות, תעודות סל (קסם) וניהול תיקים. אקסלנס מספקת גם שירותי חיתום, ייעוץ משכנתאות ואופציות לעובדים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker