המחיר הכי גבוה: ההצעה של גינדי החזקות לרכישת השליטה ברבוע נדל"ן

חברת אזורים ומשפחת דיין כבר הציעו לרכוש את השליטה ברבוע נדל"ן לפי שווי של 1.725 מיליארד שקל, קרן JTLV, וקבוצה של ביג (67%) וחברת מגה אור (33% ) הציעו לרכש את השליטה לפי שווי של 1.7 מיליארד שקל

חברת גינדי החזקות שבשליטת ליטל גינדי-מטלון, אבי גינדי, גיא גינדי, רועי גינדי ומנחם גינדי, הגישה לחברת אלון רבוע כחול הצעה לרכוש את השליטה בחברת רבוע כחול נדל"ן (54%) לפי שווי חברה של 1.8 מיליארד שקל.

גינדי החזקות היא החברה הרביעית שמגישה הצעה לרכישת השליטה בחברת רבוע כחול נדל"ן והצעתה היא הגבוהה ביותר עד כה לאחר חברת אזורים ומשפחת דיין שהציעו לרכוש את השליטה ברבוע נדל"ן לפי שווי של 1.725 מיליארד שקל, קרן JTLV שהציעה 1.7 מיליארד שקל וקבוצה של ביג (67%) וחברת מגה אור (33% ) שהיתה הראשונה לפרסם הצעת רכש והציעה לרכוש את השליטה לפי שווי חברה של 1.7 מיליארד שקל.

בעלי גינדי החזקות: מנחם (מימין), אבי, ליטל, גיא ורועי גינדי
בעלי גינדי החזקות: מנחם (מימין), אבי, ליטל, גיא ורועי גינדיצילום: אלי דסה

הצעת הרכש של גינדי אחזקות משקפת פרמיה של 20% לעומת ההון העצמי של רבוע נדל"ן ופרמיה של 22% בהשוואה למחיר השוק של המניה. אלון רבוע כחול צפויה לפתוח ביממה הקרובה חדר מידע לקבוצות השונות שהגישו הצעת רכש. מכירת השליטה ברבוע נדל"ן תסייע לאלון רבוע כחול לפרוע את חובותיה לבנקים (520 מיליון שקל ) ולבעלי איגרות החוב מסדרה ג' (384 מיליון שקל ) וכן יתרת התחייבויותיה לחברה הבת מגה קמעונאות (67%) במסגרת הסדר החוב הקודם של החברה ביולי 2015 , בסכום של 74 מיליון שקל.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker