הקפאת הליכים במגה

הבונוס הענק של יו"ר מגה - וכמה ביקש הבעלים דודי ויסמן

אביגדור קפלן, מנכ"ל אלון חברת הדלק, קיבל מענק של 480 אלף שקל - כך נחשף ב"חדשות 2" ■ קפלן משמש גם כיו"ר מגה קמעונאות שהגישה הבוקר בקשה להקפאת הליכים ■ גם דודי ויסמן רוצה: שלח דרישה למענק של 1.36 מיליון שקל

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים40
יורם גביזון

שעות ספורות בלבד לאחר שהגישה החברה אלון רבוע כחול בקשה ל מתברר כי מצבה הגרוע של הקבוצה וההתדרדרות של מגה קמעונאות לקראת סוף דרכה הכלכלית לא הפריעה לבעלת השליטה בקבוצה אלון חברת הדלק לחלק מענק לעומד בראשה.

אביגדור קפלן מנכ"ל אלון חברת הדלק קיבל מהחברה מענק של 6 משכורות בסכום של 480 אלף שקל - כך נחשף אמש ב"חדשות 2". קפלן שמשמש גם כיו"ר חברת אלון רבוע כחול שבשליטת אלון חברת הדלק (73%) וכיו"ר חברת מגה שבשליטת אלון ריבוע כחול (67%) זכאי על פי חוזה העסקתו לשכר של 80 אלף שקל בחודש ובתום שנת כהונה למענק ששווה ל-6 משכורות.

אביגדור קפלן בהפגנה של עובדי מגה
יו"ר מגה, אביגדור קפלןצילום: עופר וקנין

המענק אושר על ידי בעלי מניותיה של אלון חברת הדלק, חברת ביילסול שבשליטת שרגא בירן (80%) ודודי וייסמן (20%) שמחזיקה ב-53% ממניותיה של אלון חברת הדלק וארגוני הקניות של הקיבוצים (47%). במקביל פנה דודי וייסמן המנכ"ל לשעבר של אלון חברת הדלק בדרישה לקבל מענק של 1.36 מיליון שקל בגין שנת 2014 בהתאם להסכם השכר שלו עם אלון ולמרות שאלון חברת הדלק חוותה הרעה במצבה הכספי שחייב את החברה להסדר חוב עם בעלי אגרות החוב מסדרה א' להם חייבת אלון חברת הדלק 1.7 מיליארד שקל.

שרגא בירן
שרגא בירן צילום: עופר וקנין
דודי וסימן
דודי ויסמןצילום: עופר וקנין

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker