פנטזי נטוורק בונה על אבי נמני שיפתח לה דלתות

חברת אולימפיה, שבראשה עומד כוכב הכדורגל, תנסה לנצל את קשריה בעולם הספורט כדי להרחיב את עסקיה של חברת משחקי הפנטזי הישראלית ■ אולימפיה עשויה לקבל עד 5% ממניות פנטזי

עמרי זרחוביץ'
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
עמרי זרחוביץ'

אבי נמני רץ על כל המגרש? מלבד היותו סוכן שחקני כדורגל ופרשן ספורט, כוכב מכבי תל אביב לשעבר מחזק את נוכחותו בעולם העסקי. נמני נכנס לשותפות עם חברת פנטזי נטוורק, שפועלת בתחום של אפליקציות להפעלת משחקי פנטזי ספורט - ופנטזי בונה עליו שיפתח לה דלתות בעולם הכדורגל. החברה הודיעה אתמול על הסכם עם אולימפיה, שבראשה עומדים נמני ושותפו גיא פרימור.

אולימפיה הינה חברת פיתוח עסקי בתחום הספורט, והיא אמורה לסייע לפנטזי באיתור לקוחות פוטנציאליים והתקשרות עמם. הרציונל מבחינת פנטזי הוא לנצל את הקשרים של נמני - בהודעה של פנטזי נכתב כי אולימפיה היא חברה בעלת קשרים ענפים בתעשיית הספורט העולמית בדגש על קבוצות ספורט בתחום הכדורגל.

פנטזי חתמה עם אולימפיה הסכם לשנתיים, אך ההסכם אינו בלעדי. אולימפיה תהיה זכאית ל-30%-50% מההכנסות שתקבל פנטזי מלקוח. במקרה שאולימפיה תעמוד ביעדי ההכנסות אותם תביא לפנטזי, היא תקבל אופציות בחברה, שינועו בין 1% ל-5%.

פנטזי נטוורק הינה חברה ישראלית הנסחרת בבורסה בתל אביב לפי שווי של כ-30 מיליון שקל. החברה נכנסה לבורסה לפני כמה חודשים דרך השלד הבורסאי ביו-סל. החברה, שמנוהלת על ידי ברק אייזנשטיין, אחד ממייסדי החברה, הוקמה לפני כשנתיים, ומפעילה משחקי פנטזי ספורט יומיים על הליגות הפופולאריות בארה"ב - NBA, בייסבול, פוטבול, הוקי, ועוד, ולאחרונה גם על הכדורגל האירופי. במשחקי הפנטזי המשתמשים בונים לעצמם נבחרת חלומות, שמקבלת ניקוד בהתאם לביצועי השחקנים, ומתחרים מול משתמשים אחרים.

לפני כחודשיים השיקה החברה פלטפורמה המאפשרת לשלב את הטכנולוגיה שלה במשחקי פנטזי ספורט יומיים של מפעילי גיימינג אחרים. כלומר, במקרה זה היא למעשה מוכרת את הטכנולוגיה שלה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker