אתר וובי: הראשון ליישם את המלצות ועדת שטרום

אתר השוואות מחירי הביטוח ישיק אפליקציה שתרכז עבור הלקוח את כל חשבונות הבנק וכרטיסי האשראי ותאפשר חיסכון של עשרות אחוזים בהוצאותיו

בשבוע שעבר הציגה ועדת שטרום להגברת התחרות באשראי הצרכני במשק את המלצות הביניים שלה. אחת ההמלצות בדו"ח עסקה בכוונה לייצר לצרכן הישראלי "מנוע חיפוש" שיאפשר לו לבצע את הרכישות הפיננסיות שלו - בדומה לאופן שבו הוא נוהג כיום לערוך השוואת מחירים במוצרים או שירותים.

"מטרתנו להקנות יכולת שופינג פיננסי לצרכנים. לקחת את הטכנולוגיה ולתת לצרכן בביתו מנועי חיפוש ושירותים מתקדמים שהוא יוכל לעשות השוואות מחירים. בשוק של 300 מיליארד שקל, הצרכן היום לא עובר מחנות לחנות" כך אמר דרור שטרום, יו"ר הוועדה, במהלך מסיבת עיתונאים שהתקיימה ביום שני במשרד האוצר.

אתר וובי, wobi
אתר וובי. צילום מסך

מנכ"ל אתר השוואת מחירי הביטוח וובי (Wobi - wobi.co.il), שרון גילר, הודיע כי לאור המסקנות של הוועדה להגברת התחרותיות בבנקים, תקים וובי אפליקציה חכמה לניהול כל חשבונות הבנק וכרטיסי האשראי של הלקוח, אשר תאפשר ללקוח ניהול מושכל של הוצאותיו הפיננסיות והזדמנות לחסכון של עשרות אחוזים בהוצאותיו. מטרת המערכת היא לאפשר ללקוחות הבנקים לנהל טוב יותר את חשבונותיהם, להכיר ולהבין את הוצאותיהם, ולסייע ללקוח לבדוק, להשוות, לחסוך ולתכנן נכון יותר את הוצאותיו העתידיות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker