וויקס תשדר גם השנה פרסומת במשחק הסופרבול

הוצאות השיווק של וויקס צפויות להיות גבוהות בשני הרבעונים הקרובים בשל ההוצאות על הפרסומת

עמרי זרחוביץ'

חברת וויקס הישראלית הודיעה היום כי גם השנה תשדר פרסומת במהלך הסופרבול, משחק הגמר של ליגת הפוטבול האמריקנית, שייערך בחודש פברואר.

כמו בשנה שעברה, וויקס לא מסתפקת בפרסומת עצמה והיא יוצאת בקמפיין רחב. החברה לא תשתף פעולה עם משרד פרסום, וכל הקמפיין – הפרסומת, התכנים הייעודיים לרשת והפעילויות ברשתות החברתיות – יפותחו ויופקו בעבודה משותפת של וויקס עם DreamWorks Animation, אולפני האנימציה מאחורי סרטים מצליחים כמו שרק ומדגסקר.

משרדי חברת וויקס בת"א השנהצילום: מוטי מילרוד

ההשקעה בקמפיין היא מאוד גבוהה, והוצאות השיווק של וויקס ברבעון הרביעי של 2015 וברבעון הראשון של השנה הבאה צפויים להיות גבוהים יותר, כפי שהיה ברבעונים המקבילים בשנה שלפני כן. וויקס משקיעים סכומים גבוהים על שיווק כדי להשיג לקוחות, ולפי החברה, ההוצאה מחזירה את עצמה בתוך 7 חודשים.

"הקמפיין בשנה שעברה איפשר לנו להגיע למעל מ-300 מיליון אנשים ברחבי העולם, בנוסף ל-114.5 מיליון האנשים, שצפו בפרסומת במהלך המשחק. עם חשיפה כזו, ההחלטה לשוב לסופרבול היתה מתבקשת, אבל רצינו לעשות זאת עם כיוון קריאטיבי ייחודי וחדשני. החבירה ל-DreamWorks Animation מאפשרת לנו לעשות זאת וכן להעביר את המסר שלנו באופן אפקטיבי" אמר עומר שי, סמנכ"ל השיווק של וויקס.

החברה עוד לא חשפה את התוכן של הקמפיין הנוכחי. בשנה שעברה סיסמת הקמפיין היתה #ItsThatEasy. הקמפיין הציג חמישה שחקני פוטבול לשעבר המתמודדים עם האתגר שמציג המעבר מימיהם ככוכבי פוטבול למעמדם החדש כבעלי עסקים קטנים, שמהווים נתח ניכר מהמשתמשים בפלטפורמה של וויקס.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker