עזריאלי במגעים לרכוש את מתחם האוכל שרונה מרקט תמורת כ-520 מיליון שקל

שרונה מרקט, בבעלות גינדי החזקות, פתח את שעריו לפני כחמישה חודשים באזור הקריה בת"א - בהשקעה של 530 מיליון שקל

מיכאל רוכוורגר

קבוצת עזריאלי, המנוהלת על ידי יובל ברונשטיין, מנהלת מגעים לרכישת הזכויות של חברת גינדי החזקות במתחם האוכל שרונה מרקט בתל אביב - לפי שווי של כ-520 מיליון שקל.

שעריו של מתחם האוכל שרונה מרקט נפתחו לפני כחמישה חודשים באזור הקריה בתל אביב, בהשקעה של 530 מיליון שקל, והוא כולל כ-90 עסקים שונים בדומה לשוקי האוכל בערים כמו ניו יורק, רומא וטוקיו. הוא משתרע על פני שטח של כ-8,700 מ"ר. עם פתיחת שרונה מרקט, ביולי, העריך המנכ"ל שרון מומן, כי את המקום יפקדו כ-15 אלף מבקרים ביום באמצע השבוע וכ-25 אלף ביום בסופי שבוע.

שוק האיכרים בשרונה

לדברי תמיר בן שחר מחברת הייעוץ צ'מנסקי בן שחר, "שכר הדירה בשרונה מרקט גבוה ביחס למרכזי מסחר. זה אומר שבית קפה צריך למכור ב-3,000 שקל למ"ר כדי להרוויח. ואולם מדובר בשכר דירה נמוך ביחס לשווקים אחרים דומים, שם דמי השכירות מגיעים גם ל-1,000 שקל למ"ר, למשל בשוק האיכרים בנמל תל אביב, היות שמדובר בשטחים קטנים יחסית".  

בחודשים האחרונים התחיל אכלוס הדירות במגדלי שרונה בתל אביב - אך במקביל התגלו בפרויקט ליקויים ותקלות, ודייריו מתלוננים על בעיות הנובעות מהשוק שנבנה בקומה התחתונה שלו - שרונה מרקט - שבינו לבין מתחם המגורים אין כל הפרדה. הדיירים מאיימים בהגשת עתירה לבית המשפט שימנה כונס נכסים, אשר יפעל לתיקון הליקויים במקום, וכן בהגשת עתירה דחופה לביטול רישיון העסק של שרונה מרקט.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker