גם חברת הנדל"ן הקנדית אורבנקורפ 
בדרך לגיוס ראשון בתל אביב

אורבנקורפ פועלת אך ורק במרכז טורונטו, ועוסקת בפיתוח, שיווק ומכירה של פרויקטים למגורים (Condominium & Townhouses), בהשכרה של נכסים מניבים וכן בייזום והפעלה של מערכות גיאותרמיות בבנייני מגורים שבנתה ויזמה

מיכאל רוכוורגר
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

לגל ההנפקות של חברות נדל"ן מארה"ב מצטרפת גם חברת נדל"ן קנדית בשם אורבנקורפ שתנסה לגייס כ–150 מיליון שקל באמצעות הנפקת סדרת אג"ח חדשה. בשבועות הקרובים צפויה החברה לקבל דירוג לאג"ח.

אורבנקורפ פועלת אך ורק במרכז טורונטו, ועוסקת בפיתוח, שיווק ומכירה של פרויקטים למגורים (Condominium & Townhouses), בהשכרה של נכסים מניבים וכן בייזום והפעלה של מערכות גיאותרמיות בבנייני מגורים שבנתה ויזמה.

טורנטו, קנדה
טורנטו, קנדה

לחברה יש שותפויות ובראשן שותפות עם First Capital Realty מקבוצת גזית גלוב. כמו כן לחברה שותפות עם Mattamy Homes, יזם דירות המגורים הגדול ביותר בקנדה ו-CAPREIT, אחת מקרנות הריט הגדולות ביותר בקנדה.

במהלך השנים בנתה ומסרה אורבנקורפ 5,500 יחידות דיור. כיום יש לחברה 12 פרויקטים פעילים הכוללים 2,633 יחידות (ביחד עם שותפים) בשלבי פיתוח או בנייה שונים עם מכירות מוקדמות של כ–550 יחידות בהיקף של כ–170 מיליון דולר קנדי.

אורבנקורפ צופה כי ב–2016–2018 יסתכמו הכנסותיה ממכירת יחידות דיור ב–390 מיליון דולר קנדי עם רווח גולמי צפוי של כ–69 מיליון דולר קנדי. בין השנים 2012 ל–2014 הרווח הנקי המצרפי של החברה היה כ–33.8 מיליון דולר קנדי.

עם השלמת ההנפקה התחייב בעל השליטה להזרים 12 מיליון דולר במזומן לחברה באופן כזה שההון העצמי של החברה היה 87 מיליון דולר קנדי, כ–28% מהמאזן ל–30 ביוני. את ההנפקה מובילה איפקס הנפקות המנוהלת על ידי אליאב בר דוד.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker