ורינט תשתף פעולה עם Scitum המקסיקאית של קרלוס סלים

ורינט נכנסה בחודשים האחרונים לשוק הסייבר האזרחי ■ Scitum חתמה בעבר גם על הסכם עם הסטארט-אפ הישראלי סייטג'יק (Cytegic)

עמרי זרחוביץ'

חברת ורינט חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת Scitum המקסיאנית, ספקית של שירותי אבטחת מידע ממקסיקו. במסגרת ההסכם שתי החברות ישתפו פעולה להגנה על ארגונים ממשלתיים ותאגידים במקסיקו מפני איומי סייבר.

השותפות האסטרטגית תשלב בין יכולות מודיעין הסייבר של ורינט למומחיות של Scitum בתחום השירותים המנוהלים, ולמעשה Scitum תספק פתרונות אבטחה כשירות (Cyber Security-as-a-Service) בעזרת המוצר של ורינט. Scitum היא חברה פרטית מקבוצת Telmex, ספקית שירותי התקשורת הגדולה במקסיקו, שבשליטת המיליארדר קרלוס סלים. החברה, שמעסיקה מעל 500 עובדים, מספקת שירותים ל-700 ארגונים בדרום אמריקה.

מנכ"ל ורינט, דן בודנרצילום: ורינט

ורינט היא לא חברת הסייבר הישראלית הראשונה שחתמה על הסכם שיתוף פעולה עם Scitum. לפני כחצי שנה הודיע הסטארט-אפ סייטג'יק (Cytegic) כי חתם על הסכם שיווק והפצה עם החברה המקסיקאית. החברה פיתחה מערכת לניתוח מודיעין ואיומי סייבר על תשתיות מחשוב של ארגונים גדולים.

ורינט פועלת בתחום הסייבר מספר שנים, אך עד לאחרונה מכרה את המוצר שלה רק לשוק הביטחוני. בחודש יוני השיקה החברה פתרון אבטחת סייבר מקיף לשוק האזרחי, שלוקח את גישת המודיעין שלה, שמבוססת על ניתוח של מידע רב והפקת תובנות, ומשליך אותה לתחום הסייבר.

הניסיון הנרחב של ורינט בתחומי מודיעין האבטחה וניתוח של ביג דאטה מבדל את פלטפורמת אבטחת הסייבר שלה מפתרונות אחרים. הודות להסכם עמה, אנו יכולים להציע ללקוחותינו רמת אבטחה שהיתה זמינה עד לאחרונה רק לסוכנויות ממשלתיות ומודיעיניות", אמר מרקוס פולנקו ולסקו, סמנכ"ל הטכנולוגיות של Scitum.

לפי ורינט, המערכת שלה מאפשרת לאנליסטים במוקדי אבטחת הסייבר לנטר, לנתח ולנטרל איומים במהירות רבה יותר. בחברה מסבירים כי יכולות האוטומציה והסנכרון של המוצר שלה משמשות כ"מוח" ומאפשרות לשתף מידע מודיעיני בתוך המערכת, ועל ידי כך להסתגל לאיומים חדשים ולהתגונן בפניהם.

ורינט נסחרת לפי של 2.7 מיליארד דולר, לאחר שאיבדה 30% משוויה בשלושת החודשים האחרונים. החברה החלה לאבד גובה לאחר פרסום הדו"חות ביוני, אז פירסמה תוצאות פושרות והחמיצה את התחזיות. החברה מסיימת את הרבעון הנוכחי רק בסוף אוקטובר והיא צפויה לפרסם את התוצאות הרבעוניות בתחילת דצמבר. גם ברבעון הקודם התאכזבו המשקיעים מהחברה, שהורידה את תחזיותיה השנתיות.  ההכנסות שלה ברבעון הקודם צמחו ב-4.5% והסתכמו ב-297 מיליון דולר, אך החברה לא רשמה צמיחה בתחום העיקרי של פעילותה, מודיעין עסקי.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker