ציון קינן בדיוני קרן המטבע בלימה: "להקטין את אי-הוודאות הרגולטורית בתחומים שונים"

מנכ"ל בנק הפועלים: "במבט קדימה, האתגר לקובעי המדיניות בישראל צריך להיות ברור: לדאוג לתקציב מדינה ולמדיניות כלכלית שיתמכו בצמיחה המובלת ע"י המגזר הפרטי"

סיון איזסקו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
סיון איזסקו

מנכ"ל בנק הפועלים, ציון קינן, השוהה בלימה, בירת פרו, לרגל דיוני כנס קרן המטבע הבינלאומית אומר כי "בכנס הודגשה מגמת ההאטה בצמיחה הכלל-עולמית, אך העובדה שסביבת הצמיחה של ישראל נותרה קרובה ל-3% לשנה, או מעט מתחת לזה, מתפרשת כסימן נוסף לעמידותו של המשק הישראלי בפני זעזועים חיצוניים".

"במבט קדימה, האתגר לקובעי המדיניות בישראל צריך להיות ברור: לדאוג לתקציב מדינה ולמדיניות כלכלית שיתמכו בצמיחה המובלת ע"י המגזר הפרטי. לישראל יש הזדמנות לבלוט לחיוב בתחומי הצמיחה וההשקעות בשנת 2016, יחסית למדינות אחרות. על מנת לממש פוטנציאל זה, על קובעי המדיניות לדאוג לתקציב מדינה, מדיניות כלכלית ואווירה שיתמכו בצמיחה, יוזמות, חדשנות, והשקעות בהובלת הסקטור הפרטי. כמו כן רצוי להקטין את אי-הוודאות הרגולטורית בתחומים שונים, כולל הפיננסי," הוסיף קינן.

מפנה את הדרך, ציון קינןצילום: עופר וקנין

קינן נפגש בלימה עם נגידי בנקים מרכזיים, בנקאים בכירים, אנליסטים ונציגי בתי השקעות בינלאומיים וכן השתתף בטקס בו העניק המגזין Global Finance את התואר "הבנק הטוב ביותר בישראל" לבנק הפועלים, זו השנה הרביעית ברציפות.קינן אמר כי "בנק הפועלים ימשיך להיות גורם מרכזי במוקדי הפעילות העיקריים והחשובים במשק תוך התאמת הבנק ברמה הטכנולוגית לעולם המהפכה הדיגיטלית".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker