טבע רוכשת את חברת Gecko Health Innovations שמפתחת פתרונות למערכת הנשימה

המוצר המוביל של גקו הלת' הוא Care TRx - פתרון חדשני מבוסס ענן שמיועד לפשט את ניהול מחלות הנשימה הכרוניות כמו אסתמה ו-COPD על ידי חיבור המטופלים והמטפלים לכלי מעקב מרחוק ובזמן אמת

יורם גביזון

טבע משלימה רכישה נוספת שתחזק את מעמדה המוביל בתחום מוצרי מערכת הנשימה. טבע תרכוש את החברה הפרטית Gecko Health Innovations תמורת סכום שלא פורסם. גקו הלת' מתמחה בפיתוח תוכנות ופתרונות למוצרים המסייעים לשפר את ההיענות של חולי מערכת הנשימה  לטיפול הרפואי.

המוצר המוביל של גקו הלת' הוא Care TRx שהוא פתרון חדשני מבוסס ענן שמיועד לפשט את ניהול מחלות הנשימה הכרוניות כמו אסתמה ו-COPD על ידי חיבור המטופלים והמטפלים לכלי מעקב מרחוק ובזמן אמת אחרי ההיענות לטיפול. Care TRx הוא פתרון שמורכב מהתקן חומרה שמתחבר לרוב המשאפים סופרי המינון (MDI) ומתוכנה שמסתנכרנת ואוספת נתונים באמצעות אפליקציית משתמש.

טבע, שתחום מוצרי מערכת הנשימה הוא אחד מתחומי הליבה שלה לצד מוצרי מערכת העצבים המרכזית, מתכוונת להשתמש בטכנולוגיה של גקו הלת' כדי לשפר את ניהול מחלות הנשימה על צבר המוצרים בצנרת הפיתוח שלה בתחום מערכת הנשימה. גקו הלת' נוסדה ב-2012 ופועלת בקיימברידג' מסצ'וסטס.

ארז ויגודמןצילום: ראובן קפוצ'ינסקי

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום