טאואר השלימה את העברת הטכנולוגיה מגרייט וול סמי והתחילה לייצר עבורה ביפן

טאואר תייצר עבור גרייט וול משפחה של מוצרי LFET, לשוק סוללות ליתיום־יון שנמצאות בשימוש רחב בענפי האלקטרוניקה

יורם גביזון

חברת טאואר שמפתחת ומייצרת מוליכים למחצה לתעשיית האלקטרוניקה, השלימה את העברתה של הטכנולוגיה והחלה לייצר עבור חברת Great Wall Semi במפעליה של החברה ביפן. מפעלים אלו פועלים במסגרת השותפות טאואר־פנסוניק.

טאואר תייצר עבור גרייט וול משפחה של מוצרי LFET (טרנזיסטור אפקט שדה לינארי) לשוק סוללות ליתיום־יון. סוללות מסוג זה הן סוללות נטענות בעלות הפוטנציאל האלקטרוכימי הגבוה ביותר והן נמצאות בשימוש רחב בענפי האלקטרוניקה, תעשיית הרכב ותעשיית החשמל והאנרגיה המתחדשת. השוק העולמי לסוללות ליתיום־יון צומח במהירות וצפוי להגיע ל־30 מיליארד דולר ב־2020 על פי דו"ח של Research & Markets.

גיא אריסטוף מנכ"ל השותפות טאואר־פנסוניק ציין שהשימוש בשירותי העברת התהליך יאפשר לחברת גרייט וול סמי להגביר את נפח הייצור של מוצרי ה-LFET ולקצר את זמן ההגעה של המוצרים לשוק תוך השגת נתח שוק משמעותי. אריסטוף אמר שהשותפות מצפה להעברת מוצרים נוספים לייצור באמצעות מפעליה של טאואר ברחבי העולם וניצול הקרבה הגיאוגרפית של טאואר לספקיה המרכזיים של גרייט וול סמי לצורך קיצור זמן התגובה של גרייט וול סמי ללקוחותיה. המודל העסקי של השותפות טאואר־פנסוניק מאפשר ללקוחותיה להעביר אליה תהליכי ייצור כך שטאואר־פנסוניק תספק להם את היכולת הנדרשת, גמישות, ייצור ועלות תחרותית.

חברת טאואר
חברת טאוארצילום: תומר נויברג / ג'ינ

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker