אורי ליכט, ראש מחלקת המחקר של אי.בי.אי, עוזב את תפקידו

ליכט עוזב לאחר עשר שנים בבית ההשקעות, מתוכן שש שנים כראש מחלקת המחקר ■ הכלכלן הראשי רפי גוזלן ירכז את כל תחומי המחקר

עמרי זרחוביץ'

חודש לאחר שבית ההשקעות אי.בי.אי וקבוצת מגדל שוקי הון הודיעו על מיזוג של פעילות הברוקראז' שלהם, הודיע היום אי.בי.אי על שינויים בבית ההשקעות. אורי ליכט, מנהל מחלקת המחקר של אי.בי.אי בשש השנים האחרונות, הודיע על סיום תפקידו.

"אני מודה לאי.בי.אי על שנתנו לי את הגמישות והגב שנדרשו לפתח את המחלקה ולהעמיק את תחומי הסיקור גם בתקופות מאתגרות של תחום הברוקראז'. לאחר עשור בבית ההשקעות, אני יוצא לדרך חדשה ומאתגרת ובטוח שכלי הניהול, הידע הרב על מגוון רחב של ענפים וחברות, מימון וניתוח אסטרטגיה עסקית ישרתו אותי גם בתפקיד הבא".

אורי ליכטצילום: אייל טואג

רפי גוזלן, הכלכלן הראשי של אי.בי.אי, שימונה למנהל המחלקה הכלכלית המורחבת. "המבנה החדש צפוי לתמוך במיזוג הצפוי עם מגדל שרותי בורסה ובאבולוציה של צרכי הלקוחות, ולכן בחרנו לרכז את כל תחומי המחקר: מיקרו, מקרו, ישראל וחו"ל תחת רפי גוזלן", הסביר ג'וליאן אסוס, מנכ"ל אי.בי.אי אי.בי.אי שירותי בורסה. במסגרת המיזוג צפויה מחלקת המחקר לקלוט אנליסטים נוספים, כדי לחזק את תחום המחקר בבית ההשקעות.

מי שתנהל את תחום מחקר המיקרו בישראל היא רו"ח דורין פלס, שכיהנה בשש השנים האחרונות כאנליסטית בכירה במחלקה והיתה אחראית על הקמת פעילות המחקר בתחום האג"ח הקונצרני.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker