ננו דיימנשן מכרה לראשונה מדפסות תלת מימד להודו - והמניה קופצת

מניית ננו דיימנשן מזנקת בכ-3% במחזור של יותר מ-3 מיליון שקל; היקף העסקה נמוך - 250 אלף דולר, אך מספיק כדי להצית את דימיונם של המשקיעים

דרור רייך
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
דרור רייך

מכירה ראשונה לננו דיימנשן בהודו מקפיצה את מניית החברה בבורסה של ת״א ב-3.5% במחזור גבוה במיוחד של כ-3.3 מיליון שקל. החברה התקשרה בהסכם למכירת מדפסות תלת מימד ודיו מוליך בהיקף כולל של 250 אלף דולר, סכום צנוע אך מספיק כדי להצית את דימיונם של המשקיעים.

המכירה מגיעה כחודש לאחר שננו חתמה על הסכם עם חברת Vigilante Environmental Solutions לטובת פיתוח עסקי לחברה בהודו. במסגרת ההסכם, תרכוש Vigilante חמש מדפסות תלת מימד של החברה, שיסופקו במחצית השניה של שנת 2016. בנוסף, תרכוש Vigilante דוגמאות דיו מוליך לשימוש תעשייתי ( 5 קילוגרם) אשר יסופקו באופן מיידי ויאפשרו לVigilante לפעול מול גורמי תעשייה בהודו. ההיקף הכולל של העסקה עומד על כ-250 אלף דולר, שישולמו במספר תשלומים ובכפוף לתנאים שהוסכמו בין הצדדים.

ננו דיימנשן שנסחרת היום לפי שווי של 235 מיליון שקל מנוהלת על ידי עמית דרור. בקרוב היא מתכוונת לפתוח נציגויות בבנגלור ודלהי, כאשר Vigilante תהיה אחראית על הקמה ותפעול שוטף של הנציגויות, וכן תפעל לזיהוי ומימוש הזדמנויות מתאימות בשוק לטובת שיווק מדפסת התלת-מימד ומוצרי הדיו הייחודיים של ננו דיימנשן בשוק ההודי.

המדפסת של ננו דיימנשןצילום: גלית רוזן

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker