ג'ובוקיט של דן חלוץ מדווחת על עוד שיתוף פעולה ומזנקת ב-18%

לאחר שזינקה ב-50% בתחילת השבוע נחתם הסכם נוסף עם חברת המדיה Comlex Media תתחיל לפרסם באתר הבית של החברה

שלי אפלברג
שלי אפלברג

מניית ג'ובוקיט החזקות העוסקת בפיתוח והפעלת אתרי אינטרנט בתחומי משאבי אנוש ובידור עולה היום במסחר ב-18%, על רקע הסכם חדש עליו חתמה עם החברה Comlex Media.

ג'ובוקיט הינה הבעלים של אתר שיתוף התוכן המצחיק Ebaumsworld, הנחשב לאחד מחמשת האתרים המובילים בעולם לשיתוף תוכן בידורי ומדורג על ידי Alexa, המדרגת את 500 האתרים המובילים בצפיות, במקום 1,115 בארה"ב.

דן חלוץ, הרמטכ"ל לשעבר
דן חלוץ, הרמטכ"ל לשעברצילום: נמרוד גליקמן

על פי העסקה הנוכחית, חברת המדיה Comlex Media היושבת בניו יורק תשתף פעולה במשך שנה דרך אתר החברה ותשווק בו באנרים הקשורים לקהל יעד צעיר. לטענת מקורבים לחברה " מדובר בהסכם חשוב, אשר לא אמור לדחוף יותר מדי פרסום או להבריח את המשתמשים". הרווחים מהפרסום בדף הבית של האתר יתחלקו בצורה שווה בין הצדדים כאשר Comlex Media מחויבת למינימום הכנסה אשר נקבע בהתאמה למספר הצפיות בחודש בדף הבית.

ג'ובוקיט מנוהלת על ידי אריק פילסטיין שהינו גם בעל השליטה בחברה (23%) אך מוכרת בעיקר על ידי היו"ר שלה, הרמטכ"ל לשעבר דן חלוץ. שלמה מלצר מחזיק גם הוא 5% מהמניות. ברבעון הראשון של 2015 הכנסותיה של ג'ובוקיט הסתכמו ל- 650 אלף דולר אך זו סיימה את הרבעון עם הפסד של 170 אלף דולר.

רק בתחילת השבוע הודיעה החברה על הסכם אסטרטגי לשיתוף פעולה עם ענקית האינטרנט יאהו לפי ההסכם פרסומים של יאהו יוטמעו באתר הבית של Ebaumsworld. החברה לא מסרה כל פרטים על הערכותיה בדבר ההכנסות הצפויות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker